Slovenija /slovenija/jaz-porocam
57 ogledov

S popustom bi plačal več?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Trovlak 18:00 21.marec 2014.

    Sem jaz edini, ki mi gredo na kurac te "AKCIJE" in "ZNIŽANJA" , ki se spreminjajo dobesedno iz dneva v dan? Kam smo prišli, to je absurd. Nekoč je bila trgovina tak kraj kjer so piškoti, mesnine, čistila in druge ...prikaži več stvari, tudi pol leta enako ceno. Zadnja leta pa smo vse bolj kot na neki avkciji. Danes so piškoti 2 evra, jutri so že 2,5 evra, po treh dneh so nazaj 2 evra in še čez 2 tedna so že 1,8 evra. Kam to vodi?

  • YaKo 21:41 21.marec 2014.

    Kakorkoli že, jaz sem mnenja, da bi moral imeti izdelek ENO ceno. Največje zavajanje pa so tisti 72% popusti "ker je ravno razprodaja, inventurna, delna, nevemkakšna...", izdelek je pa še še vedno dražji kot pri konkurenci.

  • xxxxxxxxxx 16:48 21.marec 2014.

    Jaz imam obratne izkušnje v sparu...ponavadi je kontra, ker ne odstranijo tistih listkov, da je konec akcije in pol doma gledaš račun in vidiš, da si plačal polno ceno. Pol pa se vprašaš če je tudi v teh primerih "človeška ...prikaži več napaka" ali kdaj namerno pustijo, da še malo več pokasirajo?

  • ac-dc 20:59 21.marec 2014.

    To je očitno tisti slogan: Manj je več (tokrat verjetno glede cene)

  • ac-dc 20:59 21.marec 2014.

    Tudi jaz sem to že doživel. Če rata pač rata.

  • YaKo 21:44 21.marec 2014.

    aja, hotel sem rečt, da me ne zanima kakšna je priporočena cena, pa cena brez popusta, pa cena pred znižanjem za imetnike j***ne kartice, kakšen je popust. Cena in .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.