Slovenija
104 ogledov

S pričami do podpore

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zic 07:59 08.marec 2012.

    teh 20% naj sedaj vrne ves denar za nazaj!!!

  • zic 08:02 08.marec 2012.

    zaposleni smo vozili otroke v vrtec ob 6-7zjutraj in odšli na avtobus na delo....nekateri so prišli ob 9h, nezaposleni in z marcedesi, audiji, bmw in podobnimi visokocenovnimi avti...tako je to pri nas....potem so otroke dvignili ob 13-14h in so bili ...prikaži več najboljši očetje ali mame...mi pa ko smo delali še za njih in prišli po otroke nekako do 16h so nas pa gledali češ ali ne morete priti prej!? samo toliko o vsem skupaj

  • KOJAK 09:04 08.marec 2012.

    Res je! Sem delal v firmi, kjer je imel eden od direktorjev prikazanega minimalca, vozil se je z novim Touaregom, ravnokar sezidal novo hišo v elitni soseski v vrtcu pa plačeval najnižji znesek...

  • mia 10:17 08.marec 2012.

    z obrestmi

  • stela 11:23 08.marec 2012.

    Grozljvo je to kar berem....in vedno pogostej se sprašujem kdo za vraga je pisal tako slabo zakonodajo...al so res nekateri tako zelo iznajdljivi

  • Alenka 08:58 08.marec 2012.

    Ko je moja hčerka še hodila v gimnazijo, sem kot samohranilka, plačevala celotno šolnino in vse , kar je sodilo poleg, veliko njenih sošolcev, ki so doma imeli celo bazene in ogromne nove hiše, pa je bilo oproščeno celo plačila ...prikaži več malice...nikoli ne bom pozabila teh krivic.

  • Kritična 10:06 08.marec 2012.

    Teh 20% ugotovljenih je resnično malo, glede na število lažnih samohranilk. Tudi sama sem doživela, ko je bil partner direktor firme, ona je uradno živela še pri starših, plačevala vrtec takratnih 5 jurjev, da o ostalih ugodnostih ne govorim. Doma ...prikaži več pa nova velika hiša, konkreten avto v garaži, draga potovanja v tujino......... Največji problem je najbrž, da ostali, ki to vemo, ne prijavimo, pa seveda tudi dokazovanje le-tega. V Nemčiji pridejo iz socialnih služb kar nenapovedano ter tudi "spremljajo" primer, dokler se ne dokaže. Sem slišala za primer, ko je ona samohranilka in v tem času imata skupaj 3 otroke. V bistvu je jasno, da gre tukaj za lažno samohranilstvo, čeprav se takšni zagovarjajo, da lahko imajo odnose s komer hočejo....Ja, kdor se hoče znajti, mu enostavno ne zmanjka argumentov. In vse to na naših plečih, plečih davkoplačevalcev. Najbolj pa se mi smilijo resnične samohranilke, ki so resnično pomoči potrebne.

  • Srečni Felix 21:37 08.marec 2012.

    Zakonodaja je že dobra, samo gospe s CSD bi morale malo dvigniti riti in se sprehoditi od vrat do vrat samohranilcev. Samo ene par kontrol in prijav, pa bi bila slika čisto drugačna!!

  • Srečni Felix 21:35 08.marec 2012.

    Tako je še sedaj, samo da delavec ne more otroka peljati v vrtec, ker ga ne more plačati zaradi prevelikega zneska na položnici!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.