Magazin /magazin/odnosi-in-prosti-cas
160 ogledov

S temi triki boste v trgovini hitreje opravili

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KOJAK 13:42 13.februar 2016.

    Joj kako koristni nasveti... zdaj vidim da sem vse delal popolnoma napačno. Dajte še kak nasvet kako se najbolje userjem, da bo čim manj smrdelo...

  • AnzeSmolej 18:32 13.februar 2016.

    ta slika vse pove :) i.imgur.com/LBXFSGe.gif

  • Dare Dado 19:59 13.februar 2016.

    nasveti da se vserješ drisko ko te neumnosti bereš

  • Vesna Dolšak 00:07 14.februar 2016.

    Mercator center Maribor - na blagajnah cepljeni proti hitrosti. Tuš v Planetu Tuš v Mb prav tako. Vseeno je, v kateri vrsti stojiš, najpočasnejša je pa itak tako imenovana "hitra blagajna" za kupce z do 5 artikli v košarici. Tam ...prikaži več se vedno čaka najdlje, ker vedno en bukselj nekaj zakomplicira. Obvezno!

  • AnzeSmolej 07:29 14.februar 2016.

    a ni to zanimivo, pa poleg vsega morajo sadje in zelenjavo še tehtati, pekovske izdelke morajo sami prepoznati in jih blokirati?! Kako je to sploh možno da niso drugje hitrejši, ko pa imajo v horerju in lidlu še toliko dodatnega ...prikaži več dela?! Aja ni nobenih nepotrebnih kartic, ni plačevanja položnic, ker je blagajna namenjena blagajniškim poslom in NE dodatnim storitvam.

  • kapibara 08:28 14.februar 2016.

    Kako imaš preklemeno prav.. pa še nekaj: 7 platojev pera, koliko artiklov je to.. ??

  • Dixon 14:05 15.februar 2016.

    Mene pa ne motijo blagajničarke ampak ljudje, ki v vrsti stojijo in so živčni ter to nervozo samo prenašajo na druge. Ni panike, če mi blagajničarka ponudi še cigarete ali lahko položnice plačam na blagajni... Če ljudje niso toliko uvidevni, ...prikaži več da bi počakali, naj ne hodijo v trgovino...

  • Dare Dado 12:07 13.februar 2016.

    edino hofer in lidl so hitri na blagajnah, ostale trgovine dočakaš smrt tolk so leni

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.