Svet
1609 ogledov

S testnimi palčkami preverjajo ribe na covid-19

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar _lolekbolek_
    _lolekbolek_ 10:26 20.avgust 2022.

    Sej pri nas pa ovce testirajo oziroma se same hodijo testirati.

  • bobubob 12:29 20.avgust 2022.

    Kitajci že vedo...Tajvanci namreč okužujejo ribe in jih iz podmornic spuščajo v kitajsko morje. Taka 'nova gripa' oz novi novi kovid je pa sploh nevarna - ker ribe kihajo zelo tiho, bo tako kihal tudi okuženi človek. Torej tiho, neopazno. ...prikaži večo. Spet bo torej treba testirati, tokrat vse povrsti in ne le tistih s simptomi, kajti ta reč je zelo nevarna, pravijo Kitajci. Menda so našli že tri poginule ribe. Janša že pripravlja cepilni odlok za primer, če bi Golob odpovedal pokorščino NIJZju.

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 11:02 20.avgust 2022.

    Covid je navadna prevara. Človek malo zakašlja, pa je takoj diagnoza Covid. Kako naj pa vemo, če ne spravljajo na drug svet ljudi namenoma? Covid je pa tista beseda, ki rešuje storilce. Tudi meni so postavili to diagnozo, da sem ...prikaži več okužen, a se med okužbo nisem počutil nič drugače kot preden sem izvedel za pozitiven izvid, ali po koncu t.i.karantene.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 11:26 20.avgust 2022.

      Zbolel sin in je morel na test,k zdravniku ne more 10 dni ????? in zdaj se naj zdravi sam v karanteni ,takega zdravstva ne potrebujemo da te pustijo na milost in nemilost,se ti poslabša pa greš potem v bolnico ali pa Žale

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 15:16 20.avgust 2022.

      krucefix Tudi moja komunikacija z zdr. sestro je potekala izključno po telefonu in do izbrane zdravnice niti nisem prišel. Strinjam se, da bi bilo potrebno v zdr. sistemu marsikaj spremeniti in izboljšati njihove storitve, od odnosa, ki je v tako ...prikaži več imenovanem obdobju korone padel zelo nizko, do skrajšanja čakalnih dob. Res pa razen tega, da sem bil pozitiven, nisem imel nikakršnih zdravstvenih težav.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 15:24 20.avgust 2022.

      sploh ni problem ,če ti telefon vzdigne in na mail kaj odgovori,ampak ga ne.Vse se da zment če se hoče ,samo se ne da in ni druge če se zdravje mu poslabša pa jih z odvetniki vse stožim

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.