Svet
64 ogledov

S testom bodo iskali geje

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ecco 19:38 22.oktober 2013.

    Pa kaj je narobe z ljudmi! Kaj pa so jim sedaj naredili geji? Najbolje da omejimo še obiske v Evropo! Pogoj neobrezani!

  • mirko 19:42 22.oktober 2013.

    V svojih glavah so razviti na nivoju srednjega veka, ko so še zažigali čarovnice.Čez par let, bo tehnika prišla na nivo, ko se bo uporaba nafte začela vidno zmanjševat, takrat bo začelo bogastvo na arabskem polotoku vidno kopnet. Kasneje ...prikaži veče na ta arabski polotok ne bodo hoteli niti geji kaj šele drugi.

  • Stolp 21:03 22.oktober 2013.

    Pri vsem tem je ironično, da jih je med arabci samimi še največ. En mi je pripovedoval, da ko sta bla s prijatlom v Iranu sta ju dva geja nadlegovala in se jima ponujala. Tam se skrijejo za kao prijateljstvom, ...prikaži več OK večina je mogoče res prijateljstev ampak veliko pa tudi homoseksualnih parov. Bog ne daj pa da če si ti gej in se držiš s svojim v javnosti, bojo takoj vedl da nista samo priajtelja ker vejo da pri zahodnjakih to ni navadaVeliko je gejev ravno zato ker so ženske tako nedostopne, pod tistimi čadorji in oblekami,... in ker se ne smejo z moškimi družiti. Moški pa se med sabo lahko in...ja kaj potem sploh lahko drugega pričakuješ! ;) To je pač klerikalska hinavskost kot recimo v Iranu lepo cvete prostitucija. čeprav so izvenzakonki odnosi prepovedani. Moški gre k prostitutki in gresta v hotel in nekateri hoteli imajo že kar dežurnega duhovnika, ki ju poroči, zjutraj pa spet razveže(v islamu je razveza dovoljena) in vse je po črki šeriatskega prava. ;)

  • Oxxo 18:53 22.oktober 2013.

    Ob prebranem mi pride na misel samo beseda BOLANO! Samo nafta jih drži po konci. Njihova možganska votlina je očitno votla.

  • smejka 19:05 22.oktober 2013.

    Morda pa bodo odkrili test kako najti poštenega politika...mi bi teste rabili

  • Lavdan 19:36 22.oktober 2013.

    Tako državo bi morale ostale popolnoma osamiti, pa bi jih hitro spametovali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.