Slovenija
17693 ogledov

"Prihaja nova kriza in že se začenjajo podobna ravnanja in strašenja"

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 07:39 13.oktober 2022.

    Ena redkih oseb, ki si upa reči bobu bob in tudi deli moja mnenja glede Covida, pa tudi ukrajinske krize, itd..Škoda ker je narod na splošno prebutast, da bi bila izvoljena..

    • vilko8 08:35 13.oktober 2022.

      udbo komi žido mafija nastavi tudi nekoga, ki je navidezno proti, da ji ta potem krije hrbet! Nič skrbet, žido komi mafija zna igrat na vse karte! Škoda ljudem je že narejena in gremo naprej!!

    • Slavko Krizman 09:25 13.oktober 2022.

      kdo so ti udbo komi žido mafijci? imena prosim, da bomo vsi vedeli za koga gre....ali nimaš dovolj poguma skrivalček?

    • Avatar pantani
      pantani 09:55 13.oktober 2022.

      Spet en novi prikletni IDIOT!!!

    • vilko8 15:34 14.oktober 2022.

      :):):) židovski boti se takoj alarmirajo... :):):)

    • Slavko Krizman 10:42 15.oktober 2022.

      in skrivalček brez argumentov in dokazov je napisal beden brezvezen komentar

    • vilko8 16:37 17.oktober 2022.

      Senčarjeva je neartikulirana in enodimenzionalna. Vsekakor del levega plemstva, najverjetneje poljsko ali srbskožidovskega porekla glede na njeno genealogijo prednikov...

  • vanc7 08:13 13.oktober 2022.

    Nikoli nisem volil predsednika, predsednico pa bom! Gospa ima moj glas! Kako bi bil svet lep, če bi imeli več takšnih sončkov, kot je gospa bodoča predsednica. V vsem se strinjam z njo, razen seveda o neozdravljivih boleznih, kar pa ...prikaži več mora reči, ker je pač "stroka" takšna, kot je...

  • rd2dmk2 07:50 13.oktober 2022.

    torej nekdo iz stroke napiše :zdravniki smo se zavezali da bo zdravili bolne in da bodo k nam prihajali bolni in kužni. sedaj pa ščitimo zdravnike pred bolnimi in kužnimi. koliko pove ta stavek o tem kako je svet se ...prikaži več spremenil. in še tole na portalu je objavljen en članek, notri je podana cena operacije kolka. po njihovem je 6000 eurov. pustimo neke podrobnosti o podražitvah, ki so zraven omenjene. se še kdo spomni kolk je stal dan na ventilatorju ? prosim podatke. lp in ima moj glas.

  • Avatar pantani
    pantani 07:23 13.oktober 2022.

    Definitivno ima moj glas!!!

  • Luksi 08:27 13.oktober 2022.

    Tale članek me je močno presenetil, gospa ima moj glas.

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 11:11 13.oktober 2022.

    Ga. Sabina ,imate definitivno moj glas,oz. vsa moja družina

  • bobubob 09:37 14.oktober 2022.

    Popolnoma neprimerna za funkcijo predsednika države, a je žal edina, ki je v tem krdelu še vredna zaupanja...tako zaradi svojih predvolilnih nastopov kot predvsem zaradi preteklih ravnanj...

  • QSprm 14:36 13.oktober 2022.

    Edina ki je vredna unih 14min za oddajo glasu in kateri je res kaj za dobrobit ljudstva. Res skoda da se raja pusti peljati 100x zejna cez vodo in naseda bebavim predvolilnim floskulam tako zelo predvidljivih izrojenih degenerirancev. Tale bolestna ...prikaži več predstava predvolilnih soocenj je kot neka slaba verzija tekmovanja za laznjivega kljukca.

  • mirror 16:38 13.oktober 2022.

    Ko pride levica na oblast, se kmalu začne splošna revščina.

  • albert6 08:53 14.oktober 2022.

    Punca ne Rini v nesrečo

  • munja 09:03 13.oktober 2022.

    Intervju kot intervju. Vsak govori vse najlepše in najboljše, kako bi pa delal, če bi bil izvoljen, je pa popolnoma druga pesem. Zaradi nekaj lepih besed, ki jih imamo že polna podstrešja, bi jo zdaj kar vsi volili?! Konkretnih dejanj ...prikaži večj je bilo dosedaj bolj malo in tudi v bodoče ne bo nič drugače.

  • vilko8 08:34 13.oktober 2022.

    udbo komi žido mafija nastavi tudi nekoga, ki je navidezno proti, da ji ta potem krije hrbet! Nič skrbet, žido komi mafija zna igrat na vse karte! Škoda ljudem je že narejena in gremo naprej!

    • Slavko Krizman 09:26 13.oktober 2022.

      kdo so ti udbo komi žido mafijci? imena napiši, če imaš dovolj poguma srkivalček

    • timja 09:54 13.oktober 2022.

      jih ne pozna, poznamo pa po imenih domobrance, ki so se prodali na plečnikovem....20.april je naš!!!!

    • vilko8 20:32 13.oktober 2022.

      V Sloveniji so lutke židovske mafije v parlamentu; priimke poznaš, potem so lutke še v vodstvih univerz, izobraževalnih institucijah, kulturno umetniških institucijah, medijih, zdravstvu, večjih državnih in tujih podjetjih, centralni nabki in komercialnih bankah itd, itd----vse to so stebri židovske ...prikaži več mafije v Sloveniji....

    • Slavko Krizman 20:35 13.oktober 2022.

      še vedno brez imen.....torej ali nimaš poguma za napisat imena ali pa nimaš pojma kdo so ali sploh obstajajo...

    • vilko8 00:10 14.oktober 2022.

      uporabi google, da najdeš vse priimke poslancev in vladnih funkcionarjev, sodnikov, predsednika republike, vodstve univerz in drugih šolskih institucij in zavodov, medijskih hiš, zdravstvenih ustanov, sindikatov, policije, vojske, državnih podjetij in tujih korporacij, bank itd itd....veliko je teh priimkov in ...prikaži več večina teh so židi oz židovski plačanci za uničevanje vsega slovenskega!

    • vilko8 00:12 14.oktober 2022.

      sem spadajo tudi verske institucije.....od metropolitov, škofov, muftijev, parohov itd...

    • rd2dmk2 08:10 14.oktober 2022.

      vilko udbo komi žido mafija.. ah kje je ta svobodnež da bi malo slovenščino branil. udbo to na bi bila državna policija, komi hm, to je drugače trgovski pomočnik pa ne vem kaj imajo ti zraven. žido mafija.. hm mafija ...prikaži več je neka organizacija ki med svojimi člani nima niti enega žida, razen če to ni Brecljeva druščina matematikov in fizikov, židi pa ja no, kaj jim moremo če hočejo po podolgem in po počez vse goljufat za dobiček, pa saj niso edini. in kaj je zdaj to problem ?

    • Slavko Krizman 15:10 14.oktober 2022.

      zdaj so pa kar vsi počez nevem kakšni mafijci....kolk so ti plačali za komentar pa kje se prijavim....

    • vilko8 15:32 14.oktober 2022.

      :):):) no ja tipični napadi židovskih botov...ko jih mal razkrinkaš...

    • Slavko Krizman 10:41 15.oktober 2022.

      no ja tipični komentar bota brez argumentov in dokazov

    • vilko8 19:27 15.oktober 2022.

      sprenevedavim židom naj dokazujem...??? :):) ostali vedo za kaj gre...

    • Slavko Krizman 19:38 15.oktober 2022.

      jaz nisem žid, meni dokaži.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.