Slovenija
10484 ogledov

Saj ni res, pa je: Pet let so jim narobe obračunavali plače, to so storili zdaj

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lojs 17:18 29.april 2024.

    meni se vedno obračunavali narobe plačo, pa nisem nič mogel ... p-jebiga, eni pač znajo izsilit al pa iztožit ... tudi jaz se bom tega naučil

    • Ender3 17:29 29.april 2024.

      Mene so po ZUJFu prikrajšali pri pokojnini za to, da nekaj procentov lahko prejema nekdo, ki si tega ni prigaral. Dokler bo Jaklič na US se ni vredno pritožit..

    • lojs 17:39 29.april 2024.

      ti se samo drži primorca goloba, pa da še tebe nategne ... eni ste pač potrebni ... ko enkrat dojameš da si ga fasal "von hinten" in ko te ne peče več, si že na drugi strani ... ampak to ...prikaži več niso moje izkušnje, na srečo ... vidim, pa da se mnogi praskajo, le zakaj ne uživajo

    • Ender3 18:03 29.april 2024.

      lojs vi ste itak stalno navajeni dobivati od zadaj «von hinten» tako, da bi vam kakršnakoli sprememba škodila..Ko se te stvari naveličaš postane navadno nadležna in moteča..Očitno ste vi trpežna in posebno gojena sorta, da nad enim in edinem vstrajate. ...prikaži več Ostali pa na srečo kljub Golobu uživamo svobodo in praznik dela..

    • grdi_lepotec 21:58 29.april 2024.

      End3, a tisto, za kar so te prikrajšali so dali reperju Zlatku?

    • greg2 08:11 30.april 2024.

      To je ustaljena praksa vseh večjih korporacij,sploh tujih.To ta lena vlada dobro ve,pa je tiho.Bo raje uživala svobodo,pa praznik dela,kot bedak trdi. Tam se bo zastonj jedlo in pilo na račun tistih,ki delajo.Samo tapravi moraš biti.

    • lojs 12:58 30.april 2024.

      primorc golob je sicer ena huda podgana, ampak je pa tolko smart, da dobro ve, kako je folk BUTAST!

  • PasjaProcesija 20:57 29.april 2024.

    Vodstvo je bilo o napačnih izračunih obveščeno že pred leti. Če pa se je s tem seznanilo, je pa že druga stvar;) Na tako visokih položajih ni krivde, je le objektivna odgovornost :) Saj sem vam že pred mesecem in ...prikaži več pol namignil ( https://www.zurnal24.si/slovenija/lepo-presenecenje-na-racun-mu-je-kapnilo-skoraj-3000-evrov-420320 ): povlecite za rokav Gregorja Rajšpa iz POP TV (prej Pivovarna). Mogoče on kaj ve o tem. In pohvala STA, da so s tematiko seznanili javnost.

  • Avatar NickMason
    NickMason 17:01 29.april 2024.

    Sami od sebe ziher niso tega storili

  • Ender3 17:34 29.april 2024.

    Itak, da bo B.Šrot in rdeča kamarila kriva. Desničarji alkohola pregovorno ne konzumirajo in raje stavijo na delnice Petrola..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.