Slovenija
30 ogledov

"Samo domača trojka"

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mirna Peč 17:16 12.december 2013.

    ja dokazali ste, da spet držite skupaj...., mi pa naj pockramo...

  • jocif 19:36 12.december 2013.

    "Dokazali smo, da znamo", v bankah pa 5 milijard minusa. Vsa čast, res ste pokazali, da znate norčevati se iz ljudi.

  • dragec 20:00 12.december 2013.

    Kaj, bi res videli plešca na čelu vlade??????

  • franke 20:04 12.december 2013.

    B A N D A !

  • astibo8020 00:16 13.december 2013.

    Prepričan sem, da se bo vas (vse parlamentarne stranke brez izjeme) odstranilo in klicalo na odgovornost po volitvah, če pa ne bo šlo z lepa, bo šlo pa po volitvah z grda.

  • sivka 10:49 14.december 2013.

    ja, domača trojka, drugače izgubimo oblast in NADZOR nadaljevanja nove kraje

  • sivka 10:50 14.december 2013.

    da se obdržiš na oblasti, groziš z Janšo. Stare metode!!!

  • lukaz 17:38 12.december 2013.

    Same dobre novice za nas navadne državljane (beri ovce).Reševali nas bodo isti ljudje, ki so državo že zafural !!!TO PRAVNA DRŽAVA!!!Namesto, da bi bili v zaporu, nam bodo sedaj pametoval, kako je treba Sloveniji rešiti z zategovanjem naših pasov!

  • Pepe007 18:29 12.december 2013.

    Malo skromnosti ne bi škodilo. Vlada v celem letu ni naredila enega ukrepa, ki bi povečal konkurenčnost Slovenije na področju tujih naložb za odpiranje novih delovnih mest. Kar bo prodala državnega premoženja, bo res pritekel denar iz tujine in so ...prikaži več torej tuje naložbe, vendar bodo novi lastniki morali podjetja narediti profitabilna in odpuščati. Da bi pa nekoga "premamili", da res kaj novega dela pri nas, pa nimamo niti najmanjših možnosti, ker v resnici že 20 let nismo naredili NIČ na to temo.

  • sweetdogs 18:41 12.december 2013.

    Elegantno bodo legalizirali več milijardno krajo slovenskega naroda. Res velik uspeh!

  • proletarec 18:38 12.december 2013.

    to je žalosten neuspeh. Vesela je lahko le oblast, ki se je galantno izognila trojki , ki bi razdejala kačje gnezdo, ki ga hranimo. Kar trenutno počne od oblasti pijana smetana, po moje presega najbolj bujno domišlijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.