Slovenija
5065 ogledov

Samo Fakin: "Čakalne dobe smo sposobni v letu dni spraviti na nič."

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar olor
    olor 14:01 05.september 2018.

    Bolje da Fakin govori na pamet in bi imeli nekaj s Hrvati. Kot se je že mnogokrat pokazalo da s Hrvati ni za imeti nič in prav nič. Ne vem zakaj se raje ne poveže z Avstrijci ali katero drugo ...prikaži več sosednjo državo, le s hrvati ne.

    • Avatar vec
      vec 14:06 05.september 2018.

      točno tko, ne vem zakaj se vedno nekaj povezujemo z vzhodnimi sosedi, namesto zahodnimi, Hrvatje nas vedno nategnejo, oz naši se jim pustijo nategniti, sam sem pa mnenja da tudi uslužbenci v naši JU in državnem aparatu, ki imajo korenine ...prikaži več na Hrvaškem, zelo radi naredijo kaj v korist države s katero so povezani, namesto tej katera jim daje kruh.

    • maresem 17:28 06.september 2018.

      Avstrici niso nori, da bi šli v španovijo s tako banano - mafijsko državo, kot je SLO.

  • Avatar Leon
    Leon 14:39 05.september 2018.

    Samo Fakin: "Čakalne dobe smo sposobni v letu dni spraviti na nič. ".......in kakšna je garancija ?Japonci zastavijo svojo čast v primeru neuspeha ,kar pomeni ,da so izločeni iz družbe in je enako harakiri ! Pri nas je čast zavita ...prikaži veča v ovojni papir kamor zavijajo pršut in svinjino !

  • Pepe007 15:20 05.september 2018.

    Verjamem, da čakalne dobe Fakin lahko spravi na 0. Saj jih je konec koncev kot direktor ZZZS povzročil. Če ZZZS plača letno N posegov po planu, pacientov pa je N + M potem nastaja čakalna doba. Čakalne dobe so problem ...prikaži več načina plačevanja storitev s strani ZZZS in nikakor problem kapacitet v našem zdravstvu. Njegova ideja sedaj verjetno je, da bo kot minister z močjo ukazal, da naredijo več storitev za enako ceno. Ker vsaka storitev neke stroške prinese, bodo pač izvajalci šli v rdeče številke.

  • miki1234 14:34 05.september 2018.

    čakalne dobe je možno spravit na nič, samo dokler se po direktorskih stolčkih JU valjajo stalno iste face so to ne bo zgodilo..

  • matermila 18:35 05.september 2018.

    "Po mojem mnenju je to smiselno, vendar je treba najprej odgovoriti s čim, kje bomo dobili 500 milijonov evrov dodatnega denarja," pravi Fakin. E moj bato,vsekakor sem plačeval dodatno zavarovanje,od svoje neto plače.Pa naj mi to odbijejo od bruta,pred dohodnino,se ...prikaži veče ne zdi to bolj pošteno,al se bojijo,da bi bil izpad iz dohodnine prevelik?

  • ginko 14:56 05.september 2018.

    " Samo Fakin: "Čakalne dobe smo sposobni v letu dni spraviti na nič."" Ali iz opranega denarja v NLB ? Samo da se opere redeča mafija za stanje v zdravstvu.

  • mph 17:13 05.september 2018.

    Ah, kako lepo ga je slišat, morda bi lahko objavili še audio zapis, da bi si človek pred spanjem kar nastop fakina predvajal. :-)

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 16:04 05.september 2018.

    iz pokradenega denarja, lopovi pokvarjeni nesposobni

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 19:53 05.september 2018.

    Aha,in jaz bom miljoner in bom zamenjal Šarca na prestolu.

  • Lavdan 10:15 07.september 2018.

    Dati lopova na blagajno je zelo dvorezno. Ali že ima svojo firmo preko katere bo kradel iz proračuna, ali jo ima kdo od njegovih žlahtnikov.

  • jani37 20:01 08.september 2018.

    Ce mu to rata je pa res faca,najboljs da mu pol kr spomenik postavjo!!

  • ankica 20:16 05.september 2018.

    Mislim, je to prvi resno kredibilen in sposoben minsitrer, sam polen mu ne smejo metti pod noge....tip je pokončen to ga tepe, ne bo bogal raznih nevednih poslančkov....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.