Svet
35 ogledov

Samomorilski napadalec na nogometnem stadionu: 41 mrtvih, 60 ranjenih

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 17:43 26.marec 2016.

    SLO ksenofobi, nacionalisti, rasisti in desni komunisti, kaj je, nič ne komentirate, to je predaleč od vaše riti, to niso ljudje, to je nekaj......kaj se vas ne tiče.

  • september 21:04 26.marec 2016.

    Poslušaj,kretenček....Vtakni si svoje sovraštvo do desnih in do SDS-a...saj veš kam....Ja,rad imam svojo državo....zate pa sem prepričan,da bi jo prodal za cent,če bi jo lahko.

  • september 21:07 26.marec 2016.

    Namenjeno Dragecu,ki je poln sovraštva do sodržavljanov....Kakšna bolezen je pravzaprav to?Fobija pred lastno domovino?

  • smejka 22:37 26.marec 2016.

    Ne meni se za take...nima nič pametnega početi , pa pod vsak članek piše provokativne komentarje (njegov osebni opis pač)

  • vladek 08:21 27.marec 2016.

    dragec,pojdi nazaj na drvo od koder si splezal na zemljo

  • Papaja Popi 08:59 27.marec 2016.

    Dragec, ali še nisi odšel tam od koder si prišel.

  • Papaja Popi 09:00 27.marec 2016.

    Dragec je ta spoden.

  • dragec 15:19 27.marec 2016.

    matar vam desničarsko -fašistoidno

  • Gigiiinjo 16:59 27.marec 2016.

    tipični primerek plačanca da žali drugačno misleče ljudi. pa se ne zaveda da je ravno s tem diskiminatoren ON in ne ostali :)))žal da te more tak mlad človek o takih zadevah podučiti

  • Gigiiinjo 20:07 26.marec 2016.

    joj človek božji, star sem 20 let nena mi seri o nekem sdsu. ker nasplošno jih ne maram, kot ne ZL :)ne bojim se ga, pravim da je beguncem treba pomagat. poudarek na beguncem ker večina jih to ni.<br ...prikaži več />tudi vem za to zadnjo. gre se za odvračanje pozorniosti od t.i. dogovra TTIP med ameriko in evropo ki je v polnem teku. ampak hej. ti rajši žališ sodržavljana ker nima istega mnenja kot ti. in potem pravijo da smo mladi zjebani a poglejte sebe. s takimi deljenji nam bote starine zjebali državo :)) pa have fun. ne obrekuj vsakega z tvojim SDS-om ki ga tako sovražiš. fak. in ja, jo imam rad in se čutim dolžnega da to tudi povem ker pramalo ljudi to pove naglas, predvsem zaradi osebkov kot si ti. ker očitno je stavek PONOSEN SLOVENEC diskriminante, rasističen in nevem kaj še vse. aj čao

  • Gigiiinjo 18:32 26.marec 2016.

    a sploh veš kaj pomeni beseda ksenofob, rasist in desni komunist?sam nisem ne eno ne drugo ne tretjo pa vem da muslimanski kvazi begunci ne sodijo v evropsko družbo in kulturo. ker točno vem na kaj apeliraš.butl.eno ...prikaži več vprašanje. ker imeti državo rad je slabo? :))

  • dragec 18:45 26.marec 2016.

    no, potem si res patološki bolnik, bojiš se muslimana iz Sirije, mualimana . afričana, muslimana....in izgovor imaš, češ, kako imaš rad svojo državo. No, potem bolehaš od bolezni, katero lahko imenuješ SDS sizem, ali Grimsizem.....A sploh razumeš bistvo, včeraj ...prikaži večj je ISIS - tvorba ZDA in NATA ubila cca 60 LJUDI

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.