Slovenija
5606 ogledov

Šarec: "Če mi je usojena opozicija, bom pač sedel v poslanski klopi"

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • fiston 15:43 31.januar 2020.

    Ne se sekirat Šarec, saj če boš sedel med poslanci ni neke razlike v plači. Edini problem je, ker si igralec, pa te med onimi ne bo nihče opazil. Je pa bolje biti poslanec, razlike v plači praktično ni, če ...prikaži več nočeš ne delaš nič, če nočeš niti v parlament priti, ti tudi ni treba. Lahko si privoščiš 4 letni dopust.

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 14:07 31.januar 2020.

    Zjutraj sem imel sestanek s Šarcem.Pol sem šel pogledat v Levca,kva dogaja z družbo.Pol sem ostrigel 3 upokojence in 6 upokojencem sem odnesel smeti.Pol sem dijakom avtomehanične šole delil nasvete "malo boste vi,malo bomo pa tudi mi,potrudite se,saj bo,saj bo. ...prikaži več "KAKŠEN FANTASTIČEN DAN".

    • fiston 15:45 31.januar 2020.

      Borut a si to ti ? :)

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 16:45 31.januar 2020.

      Zdaj grem pečt piškote.Pol grem pogledat v EMPORIUM,če bo kakšna fancy majčka.Pol grem na AMZS,da mi izmerijo hladilno tekočino na katrci."Kakšen še en neverjeten dan".

  • Žvižgač 17:44 31.januar 2020.

    Ne sekiraj se glumac te nisem in te ne bom volil, ker sem si domišljal pred volitvami tvoje sposobnosti, ki si jih v tem času pokazal. Si za vaške veselice kar dober komedijant, to pa je tudi vse. Enako sem ...prikaži več si mislil o Cmerarju, ki pravi da 400.000 eur ni nič za nas državljane, da smo si lahko privoščili izgubiti sodbo. Njemu tudi ovc ne bi dal čuvati tebi Šarec pa bi dal poskusiti ovčerejo, ker si kot ruralec malo bolj praktičen pa še štose bi jim trosil, da bi se vsi skupaj fanj imeli.

  • Polhar 17:38 31.januar 2020.

    Kakorkoli že bo, še vedno bo opozicija nagajala vladi, pa naj bo leva, desna ali kodrlajsasta. Očitno mislijo, da so tam zaradi lastne promocije, ljudje pa to mastno plačujemo. Dokler bo tako, ne bo napredka, ampak samo pogrevanje zgodovine, iskanje ...prikaži več okostnjakov v omarah uradnikov in podobni politikantski štosi.

  • itconsua 08:45 01.februar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • risurfbes 14:40 31.januar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 22:27 31.januar 2020.

    Dobro naj mi nekdo razloži kako naprej?? Gremo na volitve in izvolimo nove ljudi v parlament!! Potrebno bo sestaviti koalicijo iz večih strank!! Predvidevam,da bo ta koalicija iz LMŠ,SD in DESUS-A !! Levica noče v vlado kot kažejo raziskave pa ...prikaži veča izpadejo stranke SMC,SNS,ZAB!! Toraj bi Stranke levice,ki so uvršene v parlament imeti 46 poslancev kaj pa zelo teško verjamem!! Toraj bo potrebna podpora levice katero pa poznamo iz sedanjega slica!! Toraj bodo vsako leto volitve??

  • smaricli 23:43 31.januar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • starlami 02:45 01.februar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • tiaclaman 05:45 01.februar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • dalldemi 17:42 31.januar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • mabtemppe 20:45 31.januar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Ivo 11:53 31.januar 2020.

    Zadišalo mu je malo, ko je stranka prejela dovolj glasov, pa je šel malo probat kako je voditi državo... Zakaj pa ne, saj so že mnogi pred njim isto naredili. Dokler vsi pridejo na vrsto, bodo nekateri volilci, ki upajo, ...prikaži več da bodo stare face kaj spremenile, žal že pokojni...

  • maresem 12:36 31.januar 2020.

    Levičarski komunajzar naj raje zabava pijanve na veselicah, kar mu gre bolj dobro od rok, kot pa vodenje države.

  • boogin1 10:41 31.januar 2020.

    Tovariš Tischler s srednjo lubadarsko šolo pa ne komentira odpisa 29 milijonov na 16 milijonov njegovega kriminalnega pajdaša, katerega član-celo predsednik te stranke v Kamniku je MŠ bil. Seveda ne komentira, problematično za komedijanta je 200000 EUR, 45 milijonova pa ...prikaži veča je sitnica za naše.

  • Ivo 11:56 31.januar 2020.

    Upam samo, da ne misli realno ponovno kandidirati in pričakovati, da ga bom ponovno volil, da poskuša... Tako se mladi gospodič ne dela... Ali si ali nisi...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.