Slovenija
20 ogledov

SDS v ustavno obtožbo zoper Bratuškovo?

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • milek 16:38 30.april 2014.

    Kje so novi obrazi, ki bodo prevzeli vodenje države. Teh starih fosilom imamo že dost, saj so zafurali državo.

  • Pepe1 17:12 30.april 2014.

    Juhuhu Romana Tomc je odstopila in mi pri prenosih iz parlamenta nebo treba gledati ta odvraten in potegnjen obraz,ker te kar zmrazi ko vudiš Tomcevo, Tankota ,Jerovška in še osovraženega in v oliki zaostalega Pukšiča ,sedaj ko bojo volitve nikar ...prikaži več ne volimo te odvratne in ne sposobne poslance ,volimo mlade in pametne

  • Darko 18:47 30.april 2014.

    pepe pač, pojma nimaš, vsi tvoji komentarji so v stilu kaj ima kdo oblečeno in kakšno frizuro ima, intelekt te je zapustil..

  • umetnik123 18:47 30.april 2014.

    Ne vem, zakaj napadate Tanka ? Njemu pač narava ni prizanesla, potem ga je pa še jajo dobil v svoje vrste.

  • tralala 20:32 30.april 2014.

    Zanimivo, intelektualni podhranjenec in polpismenež moralizira drugim po forumih. Oksimoron! :)

  • jojo15 12:33 01.maj 2014.

    En zelo dobra igrica, za si krajšat čas ;)Samo 30% igralcev lahko preseže mejo 100 metrov na smučarski skakalnici. Vašemu prijatelju je že uspelo. Lahko tudi vam?Pojdite skakat na:http://s1.skijumpmania.com/r35693

  • Žurnalček 17:50 01.maj 2014.

    Zakaj so tudi meni teli našteti tipi tako sluzavo ogabni ? Da ni to zaradi popačenosti TV slike ?

  • Žurnalček 17:54 01.maj 2014.

    Jebo jaz tiste Slovence , ki si dovolijo , da jih predstavljajo Jerovšek, Tanko, Pukšič in Črnač . Za Irglovo to ne bi bila kazen , zato o njej nič.

  • Žurnalček 17:57 01.maj 2014.

    Občutek me nikoli ne vara in se sprašujem kako , da kadar vidim njega na sliki ali v živo, pomislim, da je krojaški mojster in zmeraj iščem meter okol vratu .

  • Nogo Bozo 12:32 03.maj 2014.

    Tanko, ti si en pojebek....

  • Pepe1 16:00 30.april 2014.

    Ustavno presojo bi bilo treba dati za te blesave SDS,ki ne vedo kaj blebetajo in tistega butastega Tanka pošiljajo v ogenj ki ne prepoza trojko od petke

  • Pepe1 16:02 30.april 2014.

    atanko poglej se v ogledalo,da boš sam videl kako blesav človek si,če si če nisi podoben kakšni..................ki so nastopale v tarzanu

  • Pepe1 10:30 01.maj 2014.

    Tankota samo poglej in boš videl kam plovemo

  • Pepe1 10:37 01.maj 2014.

    Arhivi motijo Irglovo,ker mogoče kje piše kako so se fiksali in od takrat ima tako postaran obraz,drugače sta z Janšo kar je bilo obremejoče že davno pabrala in uničila,ko so bili v vladi,sedaj bomo za radi puhlih glav plačali referendum,kar ...prikaži več bi lahko dali v zdravstvo in še zdravniki bi jim lahko pomagali,ker drugače za njih ni pomoči

  • Pepe1 07:18 06.maj 2014.

    Mi smo heroji z Janezom na čelu in znamo predlagati ustavne presoje sklicevat izredne sejejsaj naš komandant Janez (PEPE) to lahko vodi iz zapora,njegov podrepnik Tanko,ki se neve kaj blebeta pa bi to vodil s pomočnico Irglovo,ki izgleda kot bi bila za fiksana

  • Pepe1 07:21 06.maj 2014.

    Jaz negledam oblek,ker ženski spol raje vidim brez njih,ampak po pameti in tudi pri tebi izgleda da te je začela zapuščati

  • Žurnalček 14:08 03.maj 2014.

    Darko , zakaj se ti ne spuščaš v tiste probleme , ki se te neposredno dotikajo. Nikoli nisi nič povedal o kmetijski politiki posameznih vlad , pa bi moral , ker se ti neposredno pozna v tošlnu !

  • astibo8020 20:28 03.maj 2014.

    Dokler bodo poslanci takšni birokratski paraziti kot je Tanko v tej državi ne bo boljše.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.