Slovenija
3280 ogledov

SDS vendarle uspela: Poslanci bodo preiskali Goloba in njegove posle

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atamama 19:56 20.marec 2024.

    Pa povejte a ni JJ car? Priden učenec ZKJ, ki vse kar se je naučil v Kumrovcu uveljavlja v praksi dandanes.

    • Avatar torolino
      torolino 20:54 20.marec 2024.

      Si kaj vpleten da te skrbi?

    • atamama 21:43 20.marec 2024.

      Ne, torolino, ampak kot sem napisal, JJ in njegova ožja ekipa je*e celo SLO, se požvižga na inerese SLO in hkrati kadruje dolgoročno. Za primerjavo ostale stranke gredo na 4 leta in ''ponovi radnju''. SDS si je postavila za cilj ...prikaži več nadzor in orodje moči. Uspelo jim je po volitvah, na kolena so spravili dostavo goriva. Kako? Morda povprašajte voznike iz Ivančne G. in okolice zakaj niso vozili. Sedaj zdravstvo, Fides odbor=člani SDS. Beović je kaj? Naj se učijo o NNNP, kajne?

    • Avatar Garancija
      Garancija 07:30 21.marec 2024.

      Men gre na K ,ker v parlamentu sedi bivši arestant,bavčar je vsaj tiho,in pametuje o poštenosti,da mu

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 21:10 20.marec 2024.

    Kot vedno poudarim, nisem Golobova pristašica, verjamem pa v njegovo poštenost, kolikor jo kot gospodarstvenik pač lahko imaš. Mi gre pa Janezova igrica NAPADAJ GOLOBČKA Z VSEMI TOPOVI blazno na živce. S tem samo še bolj kaže svoj grdi karakter.

    • oneh 07:28 21.marec 2024.

      Ker verjameš v taubijevo poštenje pol bi morala biti hvaležna SDS-sovcem, da bodo preko preiskovalne komisije to tudi potrdili. Ker te je pa tega strah pa očitno glasno govoriš nekja, kar niti v nočnih morah ne bi verjela, da je ...prikaži več res. Še posebej, če poznaš absolutno resnico- ne obstaja pošten levak, kot ne obstaja meja človeške neumnosti. In ker ste levaki taki bedaki pa nimamo več svobode in levaki- a še plešete?

  • jakec1575 20:25 20.marec 2024.

    pa vladaj, ce ti v ds sedijo sdsovci. te isti pizduni so podprli zakon o vodah pijanega krskega sds jezka

    • Avatar torolino
      torolino 20:58 20.marec 2024.

      Namaži si bicikl za v bodoče. Gre v fašizem tudi holob.

  • Avatar Leon
    Leon 07:07 21.marec 2024.

    Državni svet po sestavi predstavlja bivše in bodoče kaznjence in prevarante.

  • Grof 20:17 20.marec 2024.

    Goloba je treba slečt do gat, Italijani so Musolinija obesili, mi, mi pa bomo Goloba bosega poslali na Dob, pobrati mu do zadjega centa, kar je nakradel,tudi Ribiča, ki mu je ves čas držal štango, …

    • Avatar rajko55
      rajko55 07:38 21.marec 2024.

      Težka bo..... Neverjetno s kakšno lahkoto so nekateri pripravljeni spustiti svoje že itak zelo nizke moralno etične standarde, ko gre za "naše"...... Mi si svoje samostojne demokratične države enostavno (še) ne zaslužimo.

  • Friderik1950 06:20 21.marec 2024.

    Se spomnite reklame za GENI z Nikolo Teslom in našim znanim debelim komikom, ki je razlagal, da naj ne bodimo nori in naj ne plačujemo drage elektrike. Golob je takrat lahko edini kupoval elektriko neposredno od NEK, vsi drugi pa ...prikaži več so jo morali kupovati na borzi od HSE. Tako fajn 'poslovanje' mu je nekdo s piskrčkom omogočil in ta nekdo in druščina bodo sedaj morda padli iz omare, česar se vsi bojijo. Sumim na staro SD partizansko navezo. No, lahko, da se motim.

  • Toma 19:13 20.marec 2024.

    Golobčka na tapeto!

  • andrija 04:03 21.marec 2024.

    pravilno,golob ni nek nadčlovek nad vsemi nedotakljiv

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.