Slovenija
2629 ogledov

SDS zahteva referendum, Šarec pravi: "Referendum je za to stranko postal orodje za sproščanje"

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez Janezz 16:26 22.november 2018.

    Torej ne znamo brati, če to razumemo enako kot v drugih državah. Naši špic pravni strokovnjaki so dosedaj še vse mednarodne spore izgubili s svojo razlago zakonov, Cerar je nezakonito prešvercal 500000 tisoč nezakonitih migrantov po nareku Merklove, Tudi tokrat ...prikaži večt dela po istem nareku.....neumni so Švicarji, Belgici, Avstralci, Avstrijci, Estonci, Belgijci, Madžari, Poljaki, AMERIKANCI, ESTONCI, Čehi, Rusi, Kitajci...samo mi pametni.. Za sta za samo Macron in Merklova, a imata doma močno opozicijo

  • silvo82 17:13 22.november 2018.

    upam da bo referendum uspel.potencialnih teroristov pa res ni treba spuščati v slovenijo

  • Janez Janezz 16:07 22.november 2018.

    Referendum je popolnoma nepotreben, POTREBEN JE TAKOJŠEN ODSTOP OD DEKLARACIJE, kar počnejo tudi druge države. Šarec ne igraj se z usodo slovenskega naroda. Izdaja je izdaja, tega se zavedaj.

    • Avatar vec
      vec 16:21 22.november 2018.

      ja samo tega pa NOČEJO, radi bi da deklaracijo podpišemo, in kasneje bodo srali da je zavezujoča, ker smo se zavezali, ja jest ne ti tudi ne, pet pocarjev PA DA, najebemo naj pa vsi.

    • Avatar praufo
      praufo 16:36 22.november 2018.

      če bo referendum, glasujem proti deklaraciji ... strinjam se, da ne bi bil potreben, če bi se v tej državi dalo kaj zmenit za korist našega naroda, ampak kot vidiš, smo slovenci drugorazredna bitja, prvorazredni so migranti

  • Avatar vec
    vec 15:58 22.november 2018.

    O ja tukaj pa mu dam prav, če kdaj je to ZDAJ rabimo referendum, ne bo valjda pet neizvoljenih pocarjev odločalo o usodi SLO naroda.

    • Avatar vec
      vec 17:32 22.november 2018.

      evo tukaj si ga pa lahko v sloveščino prvedenega preberete, pa res piše 46 krat ZAVEZUJEMO, to podpisat je enako kot se strinjat z luknjo v glavi. https://bit.ly/2OUuMrC

    • mph 17:56 22.november 2018.

      Ja, sem prebral, da se zavezujejo, da bodo KREPILI GLOBALNO BAZO, zavezujemo se PRIZADEVATI, ... itn itn. Hvala za link, zdaj sem se prepričal ponovno, da se ustvarja iz muhe slona. Po desnosučno, ko bi radi na račun praznih strahov ...prikaži več dobili nekaj glasov. Vse lastnosti religije. Malo si KONTEKST v glavnem preberi, ne štej besede.

    • Avatar vec
      vec 20:03 22.november 2018.

      Glej naj se zavezuje vsk sam zase, ne da se nekdo drug v mojem imenu

  • Gigiinjo 20:21 22.november 2018.

    tukaj je na janši in ostalih da spravijo tale referendum ven. ker to je pa butasto

  • mihatirs 18:36 22.november 2018.

    čeprav sem volil koalicijsko stranko, sem za referendum ker o usodi imigrantov v naši državi pa želim odločat in jih ne želim tukaj..sej nismo karitas...še kriza nej pride pa bomo kaj ...mel 50.000 klošarjev na cesti

  • Jožef Koprivnikar 18:37 22.november 2018.

    Dobro bi bilo. da bi vsi ki trdijo da nas dogovor nebi v ničemer obvezoval, a bi se izkazalo za nasprotno prevzamejo politično in materialno odgovornost.Zakaj Avstralija zavrača dogovor če je brezpredmeten naj odgovorijo in utemeljijo naši politiki.Nekaterim ni jasno ...prikaži več da Velika Britanija odhaja iz EU zaradi migracij.

    • marsal 18:44 22.november 2018.

      Nimate pojma o svetovni politiki. Britanija odhaja zato , da ni v senci Nemčije in zato ker so tako zapovedali gospodarji planeta Rothchildi

  • dragec 17:58 22.november 2018.

    IN ZDAJ NASTOPA PRINC TEME, PIONIR ŠOK TITA

    • loco 21:49 22.november 2018.

      Dragec, tvoji komentarji kažejo kakšen umski potencial imaš. Kaj bi šele bilo če bi imel še slamo v betici tako pa že s prazno osrečuješ svoje občudovalce.

    • dragec 11:51 23.november 2018.

      Povej, te veseli, da je TVOJ veliki vodja ŠIPTAR???

  • tomaz 16:35 22.november 2018.

    Čim preje spremenit zakon o referendumu tako, da tisti, ki je pobudnik in da ga izgubi tudi plača vse stroške....

    • mph 17:52 22.november 2018.

      To sem pa absolutno za. Bi imeli drastično manj izsiljenih in bebavih ali škodljivih referendumov.

  • marsal 18:26 22.november 2018.

    vsakič, ko tale kamničan odpre usta , se spomnim na komun. podmladek Drnovšeka, ker enostavno izreka njegova besedila, ki jih je nekoč glumil na TV

  • Janez Janezz 17:51 22.november 2018.

    Dan Rudolfa Maistra je slovenski državni praznik, ki se ga praznuje 23. novembra. Ali je sedaj dovoljena izdaja slovenskega naroda, NE

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 08:46 23.november 2018.

    Vsi,ki ste tako proti referenomu mi napište ZAKAJ nekaj podpisati ,če je to NEZAVEZUJOČE?? Zakaj bi naj država podpisala ničvreden papir?? Zakaj bi si delali stroške in potovali tako daleč za kos brezveznega papirja?? Zopet nam levičarji lažejo lastno državo ...prikaži več bodo dali tujcem in mi bomo dobri zato,da bomo trdo delali za te tujce!!

  • kapibara 13:41 23.november 2018.

    Petition 85565 Vereinte Nationen (UNO) - Global Compact for Migration vom 01.11.2018 Text der Petition Der Deutsche Bundestag möge beschließen, dass die Bundesregierung dem globalen Migrationspakt (Global Compact for Safe, Orderly and Regular Migration) nicht beitrete, sich in der UN-Generalversammlung ...prikaži več im September 2019 in der Abstimmung darüber der Stimme enthalte und eine Erklärung bei den Vereinten Nationen abgebe, wonach der globale Migrationspakt für Deutschland nicht bindend sei. Begründu

  • ode 17:52 22.november 2018.

    "Maske vse bolj padajo: Merklova priznala, da želi z dogovorom o migracijah razbremeniti Nemčijo in porazdeliti migrantsko breme na ostale članice EU, komisarka ZN za migracije pa, da je dogovor v resnici zavezujoč!" (vzeto s spleta)

  • kapibara 09:30 23.november 2018.

    - da je Merklova priznala, da želi z dogovorom o migracijah razbremeniti Nemčijo in porazdeliti migrantsko breme na ostale članice EU in - da je komisarka ZN za migracije potrdila, da je Marakeška deklaracija v resnici zavezujoča!

  • jakec1575 16:12 22.november 2018.

    Vsem nam svetujem, da najprej preberemo deklaracijo, preden se do nje opredeljujemo. Pri nas se o vsem odloca na podlagi "interpretacij" mnenjskih voditeljev in politikov. ta interpretacija je velikokrat zelo daleč od resnice. Slovenci na splosno ne berejo in so ...prikaži več radi vaski postopaci. glasni, brez resnicnih argumentov. Dajmo to skupaj prebrati, kot berilo v cerkvi ali v soli. saj gre.

    • Avatar praufo
      praufo 16:34 22.november 2018.

      preberi komplet, pa povej, napiši za kaj gre ... men se te solate ne da brat, če bo referendum, bom proti deklaraciji ... zakaj? nekaj je narobe, da se dogajajo tako masovne migracije in to na izvoru, zato naj se ...prikaži več odgovorni začnejo ukvarjat z izvorom ... mi smo pa vsekakor premajhni, da bi se ukvarjali s tujimi reveži, če še za svojih 300tisoč ne poskrbimo ... kaj tukaj ni jasno?

    • matermila 16:48 22.november 2018.

      Meni je dovolj,da je nekdo,ki mu zaupam prebral to solato v kateri 46 krat piše SE ZAVEZUJEMO.Torej če se nečemu zavežemo je to zavezujoče in me nihče ne bo prepričal,da temu ni tako.Sem proti in pika.Pet,šest pizdekov neizvoljenih nima pravice ...prikaži več ničesar podpisati proti volji naroda.

    • mph 17:51 22.november 2018.

      Čisto jasno na celem dokumentu govorijo o LEGALNIH migracijah, ne o ilegalnih, niti na enem koncu ne piše, da se zavezujemo, izrecno je prepuščeno državam, da se odločijo na koncu. Sem si vzel dovolj časa za prebrat. Morda bi si morali še ostali.

    • mph 20:26 22.november 2018.

      @matermila, daj si sam preberi to solato in v kakšnem KONTEKSTU je napisan ta zavezujemo se.

    • loco 21:53 22.november 2018.

      mph, si zelo velik lažnivec in bolj kratke lajtenge. Vsaj 36 krat je zapisano da se države podpisnice zavezujejo. Da si kratke lajtenge je razvidno že iz tega da ugotovaljaš da ilegalnih migracij ni. Seveda ne, po paktu bodo vse migracije LEGALNE.

    • Avatar praufo
      praufo 07:53 23.november 2018.

      legalne ali ilegalne migracije, zavezujoče ali nezavezujoče, nič od tega ne more preprečiti odločitve, da je treba biti proti takšnim idejam ... preber si raje manifest za domovino, bolj koristna vsebina, ne pristajam na multikulti ideologijo in nočem, da se ...prikaži več naša identiteta razblini znotraj islamski kulture ... glasujmo proti, če nam je mar za domovino

    • kapibara 09:32 23.november 2018.

      @mph - - da je Merklova priznala, da želi z dogovorom o migracijah razbremeniti Nemčijo in porazdeliti migrantsko breme na ostale članice EU in - da je komisarka ZN za migracije potrdila, da je Marakeška deklaracija v resnici zavezujoča!

  • mari87 16:59 22.november 2018.

    Naredil bom 86 evrov na uro od doma. Bil sem šokiran, ko je moj sosed rekel, da je povprecje 95 dolarjev, vendar vidim, kako to pocne zdaj. Zdaj imam toliko svobode, ko sem sam šef. obiščite tukaj=====>>>> www.WebJob33.Com

  • mph 17:50 22.november 2018.

    Ta Šarec pa mi je vedno bolj všeč.

  • tomaz 20:47 22.november 2018.

    Drugače j pa takole, tega referenduma ne bo, ker je potrebna navadna večina v parlamentu....mi je pa všeč, da mu Šarec zna zapreti usta.

    • kapibara 09:33 23.november 2018.

      - da je Merklova priznala, da želi z dogovorom o migracijah razbremeniti Nemčijo in porazdeliti migrantsko breme na ostale članice EU in - da je komisarka ZN za migracije potrdila, da je Marakeška deklaracija v resnici zavezujoča!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.