Slovenija /slovenija/jaz-porocam
65 ogledov

Še en primer arogantnega voznika

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • varan 13:40 29.junij 2013.

    To je resnično neverjetno, koliko je možnih zagovorov. Slovencem ni pomoči.To je eden naših genomskih izkazov: Slovenci v hladni senci.Ta je še dokaj "čist". srečujemo mnoge veliko bolj drzne in neverjetne kotičke pod geslom Uničimo zeleno. Samo poglejte ...prikaži več na travi razstavljene avtomobile.Poglejte nekdanje domačije z avtomobilčkom na trati-ubogih kmečkih gospodarstev, ki bodo "propadli zaradi enake obdavčitve kot ostali državljani".

  • Slodrifter 13:12 29.junij 2013.

    v bistvu je to najbolj verjeten razlog. če bi se že odločil parkirati na cesti zaradi sence, bi najverjetneje parkiral vzporedno s cesto in ne pravokotno. žurnal fail!

  • mitjap 13:36 29.junij 2013.

    nekaj takega se je zgodilo tudi meni. so me nato prijazni policisti poklicali po telefonu in prosili naj premaknem avto.

  • Trovlak 15:56 29.junij 2013.

    Mogoče je bil pa avto tam parkiran že leta 1995 in so cesto ter okoliški kompleks zgradili okrog njega.

  • dd1307 16:02 29.junij 2013.

    Mislm krmp neumen od novinarja, človek je pozabil ročno zategnit in mu je avto ušel. Pa še kura ni tok zabita. Ne morem verjet kakšni bebavi članki se danes lahko pišejo.

  • stela 16:28 29.junij 2013.

    Japaja....cifro bi blo treba objavit

  • Bubulu 20:29 29.junij 2013.

    Aja, ker da pustis avto brez rocne in v leru, da ga lahko kadarkol "odnese" po svoje pa ni arogantno in neodgovorno? Ce bi se ta avto takole naslonil na vasega, namesto na robnik, najbrz ne bi bili tako razumevajoci.

  • Presvetli 16:15 03.julij 2013.

    Premaknil si ga verjetno z plačilnim nalogom,če pa si se izognil naloga,pa si imel veliko srečo!

  • Bizgec 13:03 29.junij 2013.

    Ali je pa mesto kjer je bil avto parkiran malce pod kotom, avto pa ni bil v prestavi oz. ni imel zategnjene rocne zavore. Pocasi se je odkotalil do robnika (kamor je naslonjen), parkirno mesto pa je zasedel nekdo drug. ...prikaži več Ni neverjeten scenarij.

  • crvit 13:11 29.junij 2013.

    točno tako to se je men tud enkrat pripetilo da sem pozabo zategnit ročno pa še iz brzine sem dal avto hehe pol pa sem se spraševal kje je avto in je bil lepo na robnik naslonjen na nasprotni strani hehehe

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.