Kako klinca se na atocesti sploh zaletiš?nobenih ovinkov skoraj,ravnina,promet v eno smer,.moraš biti zadet,da pride do tega.povzročitelje bi morali posebaj obravnavati.
Tam, kjer se dela, je tako zozeno, da vozniki predvsem vecjih vozil izgubi oblast in zapelje v ograjo. Pa se zvrne. To je verjetno en del zgodbe. Poleg tega folk prehitro vozi in ne drzi varnostne razdalje. In potem ko… ...prikaži več je zoženje, pride do upocasnitve in oni zadaj prileti v rit. Jaz sem bil danes na Ptuju in so do tam (in nazaj) dve zapori. Moram reci, da je tam ponekod prekleto ozko in sem raje vozil cez zaporo 60/h kot da bi se rinil naprej
Res je.jaz vozim v zoženih deih zaradi dela,80ali 60 kolikor je pač omejitev,vsi me prehitevajo.enkrat bom vozil po sredini,pa naj trobijo kolikor hočejo.
Budalo! A zdaj pa naj vsa gradbišča sredi gradnje razditih cest ustavijo? Nimaš 100 pik! Sam veš, da je šivilja po nalogu Goloba ko je spoznal, da ne bo vladar, namerno pričela s popravilom na stotih lokacijah v času turistične… ...prikaži več sezone samo zato, da bi nagajali trenutni vladi!
eee kakšna resnica, ti nisi še nobene resnice napisal, samo nekaj se napihuješ vsak dan in žališ vse. Če pa tebi kdo kaj napiše, je pa vse narobe, spelji se nekam, cepec.
Kako klinca se na atocesti sploh zaletiš?nobenih ovinkov skoraj,ravnina,promet v eno smer,.moraš biti zadet,da pride do tega.povzročitelje bi morali posebaj obravnavati.
Tam, kjer se dela, je tako zozeno, da vozniki predvsem vecjih vozil izgubi oblast in zapelje v ograjo. Pa se zvrne. To je verjetno en del zgodbe. Poleg tega folk prehitro vozi in ne drzi varnostne razdalje. In potem ko… ...prikaži več je zoženje, pride do upocasnitve in oni zadaj prileti v rit. Jaz sem bil danes na Ptuju in so do tam (in nazaj) dve zapori. Moram reci, da je tam ponekod prekleto ozko in sem raje vozil cez zaporo 60/h kot da bi se rinil naprej
Res je.jaz vozim v zoženih deih zaradi dela,80ali 60 kolikor je pač omejitev,vsi me prehitevajo.enkrat bom vozil po sredini,pa naj trobijo kolikor hočejo.
tam je v celoti vzpostavljen sistem informiranja za nalet. veckrat. Krivda voznice. tragicno.
Virtičkaaaar, odstooooop. Takooooooj. Ua, nesposobnost.
Ce je takrat, ko je bila ministrica šivilja, pokalo na vsaka dva dni, zdaj, ko je na celu ministrstva teolog, poka parkrat dnevno. Ccccc.....
Budalo! A zdaj pa naj vsa gradbišča sredi gradnje razditih cest ustavijo? Nimaš 100 pik! Sam veš, da je šivilja po nalogu Goloba ko je spoznal, da ne bo vladar, namerno pričela s popravilom na stotih lokacijah v času turistične… ...prikaži več sezone samo zato, da bi nagajali trenutni vladi!
Ko je bila na čelu ministrstva sivilja, ste imelu desnuhi poln gobec pozivov k odstopu. Aja, dvojna merila. Kako tipicno za vas, pizdunj.
Telefon med vožnjo je jeba.
Ivo, se zelo strinjam
Politika itd.., na AC pri teh nesrečah nima veze. Vozniki so problem...nestrpni,...ni varnostne razdalje,..nespretni pri vožnji....potem je ojoj..
Razlozi to desnuhom, ki so imeli za casa prejsnje vlade poln gobec pozivov k odstopu, zdaj so pa v enaki situaciji tiho kot riti.
Ti eeee kreten obesi si tablo za žaljenje ljudi pa pred parlament. Na taki stopnji si.
Si se prepoznal, bebec, a? Ja, vem, resnica boli. Ampak jaz vam nisem kriv, da ste taki, kot ste.
eee kakšna resnica, ti nisi še nobene resnice napisal, samo nekaj se napihuješ vsak dan in žališ vse. Če pa tebi kdo kaj napiše, je pa vse narobe, spelji se nekam, cepec.
Am od kdaj so pa Sneberje na Štajarskem...to je SV del Ljubljane.
Ta del obvoznice se nadaljuje v AC proti Štajerski
to so stari avti ki nimajo sistema proti naletu!