Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
29948 ogledov

Se ogrevate s toplotno črpalko? Prijavite se na novi razpis in zaslužite

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 07:32 26.maj 2023.

    zmerom so nagrajene barabe.. tisti ki je priden pa najebe.. najprej varčevanje s plinom sedaj z elektriko.. samo za primerjavo poglejte svoj zadnji račun za elektriko pa si prečite tam podatke o porabi.. svojo zadnjo povprečno porabo, pa prešnjo in ...prikaži več povprečno porabo nekega imaginarnega povprečnega porabnika.. moj podatek je da porabim ohohoho manj od imaginarnega porabnika. in kako naj jest še varčujem ? grem kupit sveče ? tisit ki se grej na polno sedaj lahko varčuje, tisit ki ni, pa ne more.

  • alen009 08:51 26.maj 2023.

    ne hvala. Te "možnosti" zagotovo ne želim. Da mi bo elektro distributer dirigiral kdaj naj se ogrevam...o tole pa ne, hvala.

  • Grof 09:55 26.maj 2023.

    Golobov nateg, bojim se za jutri, pojutrišnjem, zna se zgodit, da mi bo snel še gate z riti, p.m.

  • Grof 14:02 26.maj 2023.

    Parmezan gran Padana, Merkator cena za kg 23eur v Familli Trstu pa 13 eur, halo Golob, tvoja košarica je, ……

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.