Slovenija
64 ogledov

Še praznikov ni, pa so že kolone

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Alen Jazbec 08:48 13.april 2017.

    Ko bo 1x počilo v našem koncu bo vse vredu, se boste vsi strinjali s takimi varnostnimi ukrepi in bili tiho. Sedaj pa vsi veselo pametujete. Naj bodo varnostne kontrole, naj bo takšen režim kot je. Ni treba, da je ...prikaži veče terosrist zapečen, lahko je omejenec rojen v Eu, ki se je spreobrnil. kakorkoli, saj ste na dopustu, torej časa vam ne primanjkuje.

  • maresem 10:23 13.april 2017.

    Če bi izkoristili vse možne kapacitete na mejnih prehodih in ne samo 30%, teh kolon ne bi bilo.

  • Avatar čavez
    čavez 08:09 13.april 2017.

    Če Bruselj reče Cerar nag hodi bo Cerar celo Slovenijo prisilu da hodi naga.

  • bostjanpodk 09:43 13.april 2017.

    @MK, @Alen Jazbec strinjam se z vama, sj se ve, da more kontrola bit , tako da novinarji nehajte potencirat brez veze pa nabijat brez veze,pač čakajo. Pred leti smo šli na potep v Turčijo z kombijem,(v sezoni!) smo čakali ...prikaži veči na HR-SRB.,meji SRB.-BOLG., in tudi na BOLG,-TUR.,pa nas ni noben od novinarjev vprašal kaj si mislimo (boli njih k....ac če narod čaka) ker moremo čakati, tu pri nas pa taka panika pa kar nekaj bi jim vodo zastojn dajali pa ne vem kaj še,...

  • kana 09:53 13.april 2017.

    saj ni take panike, paniko naredijo naši novinarčki, potem pa mislijo da so prijeli boga za j...a.

  • Pepe007 15:09 13.april 2017.

    In kako logiko taka brihta kot si ti vidi v tem, da nadzira, če potencialni terorist hoče zapustiti schengensko območje? Slovenija naj ga prime, ker ga je matična država, ki mu je izdala dokumente označila kot nevarnega. Zakaj točno ga ...prikaži več ne prime matična država, če je večino časa na njenem ozemlju.

  • Tupamaros 08:26 13.april 2017.

    Saj že je nag in cela Slovenija z njim.

  • MK 09:26 13.april 2017.

    zarad mene če 10 ur stojijo... Slovenija itak nima nič od njih....smilijo se mi policaji in ljudje, ki živijo ob mejiza yugo gasterbajtere in hrvaški turizem je pa meni tako vseeno kot za lanski premog

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.