Avto
42702 ogledov

Novi zakon: Slovenija na pragu velikega olajšanja ob cestah

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francek 09:01 06.september 2021.

    Jaz sem pa mislil, da boste tovornjake spravili s cest.

    • brencl 09:19 06.september 2021.

      Se popolnoma strinjam. Komentatorski b*bci pa raje nabijajo okoli trivijalnih stvari, namesto o dejanskih problemih varnosti prometa! Butalci pač!

    • jakec1575 10:07 06.september 2021.

      tovornjake lahko spravis na tire sele ko 250km naredij hitreje z vlakom kot po cesti. okoljsko gledano pa zadevo resis, da prepoves tovornjake, ki nimajo samodejnih sistemov.

  • mirror 11:48 06.september 2021.

    Če bo temu tako, potem upam da drugo leto v predvolilnem času ne bo na vsakem kurniku ob cesti reklama za politične stranke.

  • fenix09 07:42 06.september 2021.

    Upam, da se res umakne te panoje. Dobesedno se mi gnusijo, še posebej tiste zanemarjene in že zdavnaj neaktualne.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:56 06.september 2021.

    znastveno dokazano je, da je šofer po koncu vožnje bistveno bolj spočit, če ob cesti ni reklamnih panojev, ki so motilci koncentracije.

  • jakec1575 09:04 06.september 2021.

    prosim sprejmite ta zakon cimprej. Cimprej!!

  • šraub 12:20 06.september 2021.

    A so napol podrti kozolci ob cestah tudi prepovedani?

  • radovednica 14:30 06.september 2021.

    Brez skrbi, prave "reklame" za "prave ljudi in njihove interese" bodo vedno luklnje v zakonodaji.

  • AnzeSmolej 16:32 06.september 2021.

    PODPIRAM!!! Prepovedati že včeraj!

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 11:23 06.september 2021.

    Meni so pa te reklame čist kul. Bolj kot tiste rjavosive table ki kao opozarjajo na kulturne in naravne znamenitosti ob cesti. Npr. Pred Vrhniko Ivan Cankar.... Totalno neokusno in vizualna podoba izpred 100let

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 19:58 07.september 2021.

    To smetenje narave je skrajno perverzno ! Sovrazim reklame, takšne in drugačne, ki posegajo v moje okolje!

  • rd2dmk2 08:54 06.september 2021.

    sedaj zasluži en kmet ki na star kolozolec postavo reklamo od lidla. od zdej naprej bo pa zaslužu dars, ker bo te iste reklame imel kot opozorilne table, najprej bodo za turistične objekte ( kako pa mislite da se po ...prikaži večo opozorilo na postojnsko jamo in podobno, nato veliko gostinci )( recimo hiša franko, hotel zemono ) pa počasi naprej. sice pa ima (skor ) vsak avto navigacijo, bodo pa namesto opozoril na radar, letele reklame.. biio.biip, hofer 300 metrov prvi izvoz, biip,,biip.

    • jakec1575 09:03 06.september 2021.

      ne nabijaj. srednji njive konstrukcija jeklena. grdo ko sam satan. clovek si nima med voznjo vec kje spociti glave. reklama na reklamo. cimprej veg vse.

    • rd2dmk2 09:10 06.september 2021.

      jakec,, a bi imel mogoče kaj proti, če bi namesto reklame na isti konstrukciji stala fotovoltaična centrala. saj mene tudi motijo reklame, predvsem njihova vsebina, ki so v 98 odstotkih zelo maloumne. samo problem je kot pri počivališčih. ne more ...prikaži več jih imet vsak, ampak samo posvečen.. in ne bo nič manj tefa, kajti denar je in bo, samo šel bo v druge žepe.. pred par desetletji, je bila firma, ki je pobujala da moj avto prelima z reklamami . sam je moj avto preveč stal, pa nisem bil pravi.

    • jakec1575 10:10 06.september 2021.

      v sloveniji imamo dovolj degradiranih povrsin za fotovoltaiko. ne rabimo se zadnje njive posrat z njo. slovenci premalo cenimo razglede s sicer dobro speljanih avtocest.

    • alen04 11:17 06.september 2021.

      rd2 vseeno je bolje fotovoltaika, kakor butasti oglasi.

    • rd2dmk2 16:04 06.september 2021.

      jakec, daj povej, ko se pelješ po grenjski avtocesti, tam v okolciji redovljice, kolk krat si se zagledal v Julice ? in tam niti ni oglasov ob avtocesti.. je jih pa mnogo preveč po mestih. so pa pilotni projekti, da ...prikaži več bi avtoceste obdali z fotovoltaiko, saj tako ali tako vsi zahtevajo protihrupne ograje.. pa tud tolk o razgledih.

  • Pepe007 08:29 06.september 2021.

    Oglasi me sicer motijo, ampak to je moj problem. Gleda se na cesto in jih ne vidiš. Spremembi zakonodaje nikakor ne ploskam. Gre za hud poseg v zasebno lastnino. Ljudje, ki živijo in imajo lastnino ob avtocesti, ne morejo svojega ...prikaži več zemljišča uporabljati po lastni volji do razdalje 90 metrov od roba cestišča. A so fuknjeni? Namesto, da bi jim življenje v razvrednotenem okolju olajšali s tem, da ga lahko poljubno uporabljajo in prepovedali reklamiranje v mestih, kjer je že tako ali tako en m2 zlat.

    • jakec1575 09:05 06.september 2021.

      ni res. cesto se propjektira vedno tako, da ima neko optimalno traso ter da imas nek pogled. Vse v luci, dauzivas v voznji in ne zaspis. Kretenske zvocne ograje, s katerimi nateguje dars seveda to unici. Zal dars ne premore ...prikaži več avstrijskih resitev oz. starih resitev v sloveniji.

    • Pepe007 09:56 06.september 2021.

      :). V Avstriji te z zvočno ograjo poknejo v tričetrtinski tunel. Če si se kaj vozil po njihovih novejših odsekih.

    • jakec1575 10:08 06.september 2021.

      zadnje leto se nisem kaj dosti.

    • dare326 16:34 06.september 2021.

      Pepe, vse vidiš. Tudi če gledaš na cesto, se ti v spomin vtisne cela slika. Temu so namenjene reklame. Nekaj vidiš za 1/10 sek in naslednjič to kupiš v trgovini, prepričan, da je to tvoja izbira in svobodna volja. Roka ...prikaži več se ti bo nezavedno stegnila in pograbila izdelek, ki ga ne rabiš.

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 19:59 07.september 2021.

      Ti lastniki dobijo subvencijo !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.