Avto
21419 ogledov

Dijak: Povsod, kamor pridem, mi ponujajo delo

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar karjola
    karjola 06:55 30.marec 2024.

    Ne vem če je tako kot pišeš članek. To je reklama. Realnost je drugačna. Mož ima podjetje z instalacijami. Imamo razpis za delavca z iskušnjami ali brez. Tudi študenti delajo pri nas poleti in smo imeli pripravnike vendar nihče ni ...prikaži več pripravljen delati za noben denar. Fizično delo jih ne zanima.

    • Jernej65 08:13 30.marec 2024.

      No ravno to piše, da jim povsod ponujajo delo in imajo veliko izbiro, a sem mogoče jaz kaj narobe razumel. Mladina je pa res razvajena. Ena poštena kriza z intenzivnim iskanjem dela, ne bi škodila, da bi znali delo ceniti. ...prikaži več Tako pa bolje kot nam gre, več je jamranja.

    • rd2dmk2 08:16 30.marec 2024.

      no da beremo koliko je to "noben denar". res nevem kako vam to uspeva da odganjate delavce? jest spremljam malo dogajanje na portalu zavoda za zaposlovanje, pa je hec da kar vedno eni in isti delodajalci imajo tam razpise. če ...prikaži veče bi samo zaposlovali, bi nekateri bili že tako veliki kot boeing. kdaj vam bo prišlo v rit dragi delodajalci da ni plača vse. ljudi živijo samo enkrat in sabov grob ne odneseš nič. dela naj se osem ur, po šihtu pa mir delavcu in kdaj tud kakšna pohvala in darilo vsaj za RD

    • Toma 10:02 30.marec 2024.

      A inženirji, kot nefizični delavci pa ne rabijo delati nadur? Malo morgen! Tudi 24 ur čez vikend sem že dal čez!

    • slavauk22 15:30 30.marec 2024.

      če nisi navajen delat potem pojdi pa streljat v ukraino če za drugam nisi.......to mamini sinčki

  • Avatar Leon
    Leon 12:15 30.marec 2024.

    Najbolje so plačani serviserji Gorenja na dom . Ugotovitev napake je vredno 50 €...če plačaš takoj ..

  • Boris 10:44 30.marec 2024.

    Ozadje: firme si nastavijo zaslužek in izračunajo koliko bi dale za plačo. To zapišejo v pravilnik in se nato nanj hladno sklicujejo. Nato za ta denar iščejo mlade nepoučene ljudi in jokcajo ker na dolgi rok ne ostanejo. Če si ...prikaži več neizkušen vreden le tistega denarja, si potem izkušen vreden nekaj več, a se vam ne zdi ? Osel se lahko nauči nič jest, samo če noče poginit, mora it hrano iskat drugam.

  • slopubec 07:14 31.marec 2024.

    Pa saj si mlad, ne bodo ponujali delo 70 letniku

  • Ogledalce 11:27 30.marec 2024.

    Bil sem v veliko firmah in nikjer si ne nastavijo zaslužka tako kot ti govoriš.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.