Avto
20550 ogledov

Konec leta 2025 bo svet spoznal, da ni vse tako enostavno

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 07:19 04.april 2024.

    To je tako kot pri železnicah,kupijo vlake,ki gredo lahko160km/h,potem pa ugotovijo,da imajo tire,ki se lahko peljejo samo 60km/h

  • becar 08:35 04.april 2024.

    Jaz imam pralni stroj za cote prat, ne za vozit se po cesti.

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 07:32 04.april 2024.

    Itak se bo zeleni prehod izpel, kot se je Covid in se bo Ukrajina...Tri na videz različne, ampak ampak po principu enake zadeve...Naredi problem kjer ga ni, ponudi rešitev, ki v bistvu ni rešitev ampak se da z njo ogromno ...prikaži več zaslužiti...Ovce pa ploskat in same skakat na mesarski kamion..Seveda lepo ostrižene...Kreteni

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:48 04.april 2024.

      Kreteni bodo vedno,samo kaj,ko nekateri še ne vedo da so,dokler ne pride do raznih vojn,virusov oz. v tem primeru "zelenega prehoda"!!!

  • matermila 16:42 04.april 2024.

    Tako kot so zakon sprejeli, ga bodo umaknili. Še 30 let ne bo elektrike (zelene) in omrežja dovolj, da fi polnili vse EA toplotne črpalke pa kaj vem kaj še vse.

  • T_rex 13:42 04.april 2024.

    ajga prow cist vse se bo v kratkm zlooo fain podrazl ... zlato, srebro, cebelji med, cokolada k vse vec onesnazujemo ☢️ ☣️ ... 1-i oz. <1% bojo pa se kr plesal 🤦‍♂️

  • Jernej65 07:57 04.april 2024.

    Evropa z električnimi avtomobili caplja za Kitajci. Kitajci jo prehitevajo za 7 let. Z potuho svoji avtomobilski industriji, bo kitajska prevlada še samo večja. Evropo bodo preplavili s svojimi poceni električnimi avtomobili.

    • ico8 08:54 04.april 2024.

      Preplavili bodo idiote, ki kupujejo njihovo sranje! Za par ficnikov prodajajo ti idioti lastno mati in nacijo!

    • Jernej65 09:00 04.april 2024.

      ico8, me ne štej med te idiote, nikoli ne bom vozil Kitajca, napisal sem samo dejstvo, ki ogroža okorelo evropsko avtomobilsko industrijo, ki je zamudila vlak razvoja. Pred kakšnimi desetimi leti so se samo smejali Kitajcem, sedaj jih prehitevajo po ...prikaži več levi, s svojimi sodobnimi, naprednimi električnimi avtomobili, ki so 7 let pred evropskimi.

    • Avatar NickMason
      NickMason 09:14 04.april 2024.

      Kupiš pa dražje in potem ni nič kitajskega a ne,več ali manj je vse kitajsko že

    • Jernej65 09:17 04.april 2024.

      NickMason, na žalost imaš prav.

    • Toma 10:42 04.april 2024.

      Ha-ha ico8! Sem 100% da si tudi sam med njimi/nami, idioti, kajti ni več (tehnične) robe da ne bi bila narejena na kitajski način!

    • mph2 11:46 04.april 2024.

      Če bi pa to Amerika naredila in še tu prevladala nad planetom, pa te verjetno ne bi nič motilo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.