Avto
10003 ogledov

Nad divjake šele 2024, pa še to z aneksom

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • radovednica 07:51 01.april 2022.

    Kakšne divjake le? A če pelješ po avtocesti namesto bedaste omejitve (štajerska avtocesta, kjer razen po prehitevalnem pasu, zaradi raznih kamionarskih ciganov v nepregledni koloni, po voznem pasu sploh ne moreš voziti) 100 km/h, ne ve se zakaj? torej pelješ ...prikaži več 130 km/h, si pa divjak??? Avtocesto plačaš, poleg redne cestnine, gorivo drago plačaš, a potem se moraš pa "po nedeljsko cijaziti"? Itak bomo pa te bedarije od radarjev spet mi plačali, da nas bodo lahko maltretirali! Bedna dežela radarjev!!

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 09:54 01.april 2022.

    Kaznujte tega ki vozi 100 ali celo manj po prehitevalnem pasu

  • Tammy_Khang 11:18 02.april 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • Avatar Antikrist
    Antikrist 09:03 01.april 2022.

    Mene pa zanima, kdaj bodo krškopoljski začeli pisati kazni prepočasnim voznikom, ki ovirajo promet?

  • QSprm 08:43 01.april 2022.

    Bebavo inkasantstvo ki z varnostjo nima cist nobene zveze. To bistvo "ucinkovitega pobiranja cestnine". AC enota visoko usposobljenih inkasantov je presezek bolestnih umotvorov te falange rezimskih placancev. Na najbolj varnem delu cestnega omrezja je bilo vec kot nujno postavit posebno ...prikaži več enoto pateticnih pozerjev. Kot da uni navadni ne zmorejo na ac. Davkoplacevalci jih oblacijo in se placujejo te epsko oslarije. Dobrodosli v novi nori normalnosti talibanisticnega rezima korona teroristov.

    • zdrej 09:06 01.april 2022.

      Ti inkasanti niso sposobni pobrat kazni za premalo varnostno razdaljo. Za prehitro vožnjo do cca vsaj 20km/h. Kolikokrat si plačal kazen, ko so vozil hitreje od omejitev? Če več kot polovico, si sam nesposoben. Ampak naša policija se skorajda ne ...prikaži več ve it inkasanstva. Problem so visoke kazni, ki so odraz slabe varnostne politike in izvedbe le te.

  • LetherHossen 07:38 01.april 2022.

    Če prav berem "Po štirih letih na zakonodajnem področju praktično ni novosti.", ali bo potem policija še enkrat zavrnila prevzem radarjev? Sprašujem za kolega, prehitrega voznika ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.