Šport /sport/kosarka
56813 ogledov

Selektor udeleženke SP povzdignil glas, moti ga to, kar počne Slovenija

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 17:40 04.september 2023.

    Lošem ku**u vsaka dlaka smeta..Da Rusi ne smejo igrati pa, nikogar ne moti..

    • blayo 17:52 04.september 2023.

      Kdo ti je rekel da Rusi ne smejo igrati? Lahko, samo očitno jih nihče v kleti na Trstenjakovi ne želi naturalizirati 😂😂😂

  • LukaMB 21:59 04.september 2023.

    Prav ima in EU je bela, ko pogledam francosko moštvo in podobno se mi zdi kot da smo Afrika. Stop naturalizaciji in plus lastni ustvarjalnosti!

    • timja 23:10 04.september 2023.

      luka afričani so v franciji dlje kot ti v sloveniji in so že več kot tretja generacija tam živečih!!!!pa niso se sami prostovoljno javljali za suženjsko delo ne v ameriko in ne v francijo...ne pa mešat sedanjih doktorjev, inženirjev in ...prikaži več raznih drugih izobražencev, ki se podajajo v evropo na plačan dopust

    • LukaMB 23:14 04.september 2023.

      timja, EU je bela in me ne zanima kaj multikulti globalisti, ki so jim to dovolili, pravijo. Kot drugo pa EU tudi ni muslimanska, ampak je nastala na podlagi bojev proti muslimanom in s pokristjanjevanjem, to je pač naša tradicija, ...prikaži več skupno smo se borili proti muslimanom in jih odgnali v Afriko in na kontinent Azijo, to če so dopustili vpad črnih v EU je pač velik problem. Sedaj vidimo kako geto v Franciji ima svoj zakonik in ne šmirgla policije ali zakonodaje Francije. Sramotno.

    • radovednica 08:12 05.september 2023.

      Ja, s pokristjanjevanjem ja, zato pa debeli farji, ki nič ne delajo, samo dobro papcajo in pupcajo na naš račun, še študij in socialno pa za penzije jim plačujemo, poskušajo vladati. Tudi ali predvsem teh se moramo znebit, potem bo ...prikaži več mogoče kaj boljše živeti...

  • Avatar Zoran
    StarMačk 18:32 04.september 2023.

    Sem prepričan, da če bi mi namesto Američanov naturalizirali kakšnega Turka, to zanj ne bi bilo problematično. Poleg tega pa je prav Turška košarkarska zveza (TBF) bila ena prvih, ki je začela tujcem podeljevat izredne naturalizacije in so ti igrali ...prikaži več za njihovo reprezentanco. Za po vrhu pa so jim poturčili še imena in priimke! Aha sem pozabil, to niso bili Američani, ampak "le" igralci muslimanskega porekla, večinoma iz bivše Juge ali držav naslednic. To za tega glupega turčina očitno ne šteje!?

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 17:48 04.september 2023.

    Vsa športna tekmovanja doslej ki so izključevala določene reprezentance zaradi političnih razlogov so okrnjena. In nihče ne ve kako bi se odvilo recimo letos košarka če bi igrali še Rusi.

    • blayo 17:54 04.september 2023.

      Ne pozabit Belorusov 😂😂😂 po moje bi jim lahko dovolili, da lahko zaigrajo celo skupaj 😂😂😂

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 18:39 04.september 2023.

      Zakaj doslej v zgodovini se nikoli niso ZDA izključili iz športnih dogodkov pa so prav oni zakrivili največ oboroženih spopadov po svetu.

    • blayo 19:00 04.september 2023.

      Ali še huje... zakaj FIFA recimo ni prepovedala Nacistični Nemčiji nastopanja na svetovnem prvenstvu v fuzbalu leta 1938? Ne vem, zgleda so imeli dobre "diplomate", Rusi imajo pa očitno slabe.

    • Avatar Boris Hribljan
      boris199 08:49 05.september 2023.

      Kaj bi pa Tudi naredili? Koga pa imajo!?

  • radovednica 08:08 05.september 2023.

    Vsi pozabljate atletiko...Povsod, v vseh športih, tudi na klubskem nivoju, bi moralo veljati, samo domači igralci. Poglejmo slovensko nogometno ligo. Koliko je slovenskih igralcev, ne tistih s pridobljenim državljanstvom, še igra v celotni ligi? Čemu je podobna Bundesliga? Sicer res ...prikaži več ni Slovenija v splošnem, na vrhu teh naturalizacij. In res je, pri nas smo naturalizirali vsaj tega Tobey-a, ki je bel kar mora Evropa ostati.

  • Yanez 07:54 05.september 2023.

    Na koncu bo cel svet en sam mix. Tudi zaradi globalnega segrevanja in globalnega ohlajanja v denarnicah...

  • Avatar Boris Hribljan
    boris199 08:47 05.september 2023.

    Ravno on nima pravice o tem razpravljati! Naj potem kot Turek odstopi iz iranske reprezentance!

  • Avatar GeorgeLincolnRockwell
    GeorgeLincolnRockwell 20:58 04.september 2023.

    Prav ima. Reprezentanca ni klub.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.