Avto
7904 ogledov

"Sem 2. lastnik." To trditev lahko preverite.

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • edvard 13:53 15.junij 2016.

    Tole pa res ni nobena novost, že 10 let je možen vpogled v podatke o vozilu, treba je pa vedeti kje in kako, to je pa že druga zgodba.....haha.

  • Snežinko 14:06 15.junij 2016.

    To ni res. Vsak POŠTEN prodajalec ti bo ta dva podatka dal. Če ti jih ne da, imaš zgoraj napisano: to je prvi znak, da je pri prodaji nekaj sumljivega. Se obrneš in greš naprej. Avtov je več kot dovolj na trgu.

  • asmas 14:14 15.junij 2016.

    snežinkotočno tako!Ko sem kupoval avto sem od prodajalca zahteval "WIN" št.Ker mi je ni hotel dati po tel.sem mu rekel,da ga od njega ne bom kupil.Pri drugemu prodajlcu to ni bil problem.WIN sem nesel k prijatelju na "tehničnem" in ...prikaži več mi je vse lepo sprintal.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:22 15.junij 2016.

    Mogl bi dat filter: "pripravljen posredovati VIN in ostale podatke za pridobitev več podatkov / ni pripravljen posredovati "Pa se bo v enem letu "mal" sščistla zadeva.

  • blueone 20:07 15.junij 2016.

    Ful smešno ja

  • McClain 21:37 15.junij 2016.

    men tud ni. Kdor natanko ve kako in kaj naj v enem stavku objasni kar lahko pride bodocim nategnjencem prav in bo najvecji prpfit naredil.

  • Snežinko 07:42 16.junij 2016.

    Se natanko vidi, da tole berejo tudi goljufi: trenutno sta prebrala dva (ta dva, ki sta nama dala minus).Ja, če mačku stopiš na rep, zacvili...

  • allstarr111 13:36 15.junij 2016.

    Nej država uvede zastonj preverjanje na osnovi VIN št. pa bo precej lažje, ker noben prodajalc ne bo hotel dati podatkov iz prometne oz. št prometne sploh ne po telefonu.VIN pa bi mogu biti OBVEZEN podatek pri oddaji avto oglasov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.