Slovenija
291 ogledov

Senzorji ogljikovega mokoksida: Še dva meseca časa, da jih montirate

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • smejka 17:13 07.november 2016.

    Naša vlada ne ustreza standardom, noben javljalnik ne zazna dobrih politikov...kaj pa zdaj?Kazen plačuje narod!...Le kdo bo spet mastno služil?

  • tomaz 17:39 07.november 2016.

    @jose...sam sem proti sprejemanje take zakonodaje, nisi me razumel, napisal sem, da sedaj ko je zakonodaja sprejeta, bodo pač lahko sledile posledice...kar kurjenja tiče je tako že prejšnja določila pogoje. Dimnikar ti je prišel na vrata, pa če si ga ...prikaži veče si ga klical ali pa ne, če nisi dovolil pregleda in čiščenja so sledile posledice. Prav nič se mi ne zdi neumno imeti doma indikator (sam ga imam), neumno se mi pa zdi, da je to obveza in zakonsko določeno. Če bi bilo to res tako kritično, bi na gorenjskem ne blo več folka...

  • tomaz 11:10 07.november 2016.

    Se strinjam...zakon je le za to, da bodo določene firme spet mastno zaslužile s prodajo...tudi jaz ga mam že nekaj časa v kurilnici, vendar za to ne potrebujem zakona...pa tudi slučajno mi ne pride na misel, da bi ga menjal ...prikaži več, da bi ga menjal s tistim, ki ga oni priporočajo...to je lobij v ozadju.."slo folklora"...

  • Jose Bulgaras 14:40 07.november 2016.

    @Tomažpotem mi pa razloži kako je bilo lahko do leta 2016 tole sranje neobvezno zdaj pa je kar naenkrat postalo obvezno? Je v ozadju spet en lobi, ki to pumpa??In še nekaj mi razloži: kako si bo ena ...prikaži več mamca, ki še za ustrezno kurjavo nima (kuri iverko vlažen les, vse ostanke kar dobi pod roko) lahko privoščila tak detektor... Hvala za odgovor.

  • Ludvik Miholic 19:38 07.november 2016.

    SEM IZ SKANDINAVIJE PA IMAMO LESENE HISE PA TUDI KAMINE PA NIMAMO OBVEZNE ZAKONE DA MORAS IMETI ALARM PROTI POZARU ALI ALARM KOT GA SLOVENIJA DALA V ZAKON VERJAMEM DA SE PRIPOROCA V TVOJO KORIST ALI NE OBVEZNO KOT JE ...prikaži več VSE OBVEZNO V SLOVENIJI PREJ STE MOGLI V SLOVENIJI OBVEZNO NASTAVLJATI NA REDIATORJE NEKE APARATE CES DVE LETI PA SPET DRUGI ZAKON JAS MISLIM DA JE V SLOVENIJI NEKA VELIKA KORUPCIJA DA NEKI POBEREJO VELIKO VSOTO DENARJA ISTO JE BILO PRI AVTAH NEKE LEPENKE ALI DA STE NAIVNI SLOVENCI VSE POVSOD VAM OBEREJO DENAR

  • Papaja Popi 08:09 07.november 2016.

    Dobijo so tudi že od 20 - 25 €. Kvalitetni.

  • MK 08:28 07.november 2016.

    A za plinske bojlerje tud rabim?

  • popokatopetl 09:02 07.november 2016.

    Jep.

  • ferdo01 14:11 07.november 2016.

    To je res, g. Gašper se je lepo skril za Slovenskim združenjem za požarno varstvo in zlorabil njihovo ime, da promovira sebe in svoje detektorje, saj je direktor podjetja Detektor sistemi, ki prodaja detektorje EiElectronics po naviti ceni. Tako pri ...prikaži veči nas delajo razna združenja,ki so kao strokovna, dejansko pa na tak način promovirajo svoje člane.

  • Ludvik Miholic 19:40 07.november 2016.

    JAS NEBI DOVOLIL DIMNIKARJU DA MI HODI PO STANOVANJU IN PASEL RADOVEDNOST KAJ JAS IMAM V STANOVANJU

  • Ludvik Miholic 19:44 07.november 2016.

    KORUPCIJA-KORUPCIJA V SLOVENIJI IN TO VIDNA KORUPCIJA VSE OBVEZNO SAMO PLACE NISO OBVEZNE DA BI LAHKO ZIVEL V SLOVENIJI DOSTOJNO KOT CLOVEK VECINOMA JIH ZIVI KOT PES

  • idejnik 22:45 07.november 2016.

    Izposoja javjalnika ob obisku dimnikarja 1eur/dan, z montažo 2 eur/dan ,pa je zakonu zadoščeno.

  • allstarr111 12:26 07.november 2016.

    Zaslužil bo predvsem tale gospod, zadeva na daleč smrdi, kako prikladno je biti na dobri poziciji. "Gašper Golob, vodja sekcije za publicistiko, izobraževanje in usposabljanje pri Slovenskem združenju za požarno varstvo ter direktor podjetja Detektor sistemi" Kaj dela naša policija ...prikaži večja ? aja pijančke lovi :)

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 10:13 07.november 2016.

    Zakaj pa je treba zakon za to? Če imaš ustrezen ventilacijski sistem v hiši, tega ne potrebuješ. Ljudi je potrebno ozavestiti, do česa lahko pride in kako se lahko temu izogneš. Je pa potem na vsakem posamezniku, ali bo to ...prikaži več dal ali ne. Mi smo ga kupili sami, zaradi naše varnosti. Če pa je zakon, to je spet birokracija, pa spet inšpektorji, ki bodo to kontrolirali, pa en kup davkoplačevalskega denarja stran vrženega, zaradi enega letnega primera take nesreče na ca. 250.000.Zakon na zakon na zakon - skropocalo in preveč davkov

  • Jose Bulgaras 14:24 07.november 2016.

    če mi da ministrsvo subvencijo v višini te naprave potem ga bom kupil, drugače ga ne potrebujem saj imam v hiši ustrezen ventilacijski sistem... Hvala za razumevanje...LP

  • tomaz 14:34 07.november 2016.

    Jose, ne vem če bo to pilo vodo....vsaka kurilna naprava mora biti v registru in če je, potem je tudi po zakonu, kako mora biti pregledana in vzdrževana, sedaj so vključili še indikator in samo od dimnikarja je odvisno, ali ...prikaži več bo "videl" indikator ali ne ...dokler ni tožnika ni dolžnika, če pa bo, bo pač zkon povedal svoje...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.