Avto /avto/iz-druge-roke
24846 ogledov

Servis avtomobila: "Tokratni dvig cen bo še poseben opazen"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Albatroz 07:34 23.februar 2022.

    Podražitve? Saj se vedno draži. Za deset let staro olje z 200 litrske refuze te mastno vseka, filter za olje pozabi menjati kabinskega pa ti spiha. Imaš pa žig originalnega servisa.

  • srecnii 09:39 23.februar 2022.

    Min.plača gor za 20-30 evrov in nato se izgovArjate, večina v tem letu si zaslužite samo tole "POHLEPNEŽI GOLJUFIVI" upam, da bo folk vozil avte k fušarjem pa kupoval tam kjer se da brez računa na fuš, črno.

    • Avatar Leon
      Leon 09:44 23.februar 2022.

      Kakšen račun ? Račune je vlada ukinila prav iz razloga goljufije .Torej spodbuda vsem mojstrom na črno kot to počnejo oblastniki . Asociacija na Vizjaka .

  • kapibara1 12:54 23.februar 2022.

    Sem mel popoldanskega fušarja na originalnem servisu, pa sem mu prinesel svoje olje, mi je mrkega pogleda dejal, da naj ga drugič ne nosim.,. sem pa drugič videl za kaj, Baje originalno olje 1L tolko kot moja dva- začel k ...prikaži več privat vozit, pa videl, da mi je še dražje računal, kot toti, ki ima privat pa davke plačuje

  • rd2dmk2 21:38 23.februar 2022.

    en star vic.. avtomehanik pride pred svetga petra.. pa mu reče sveti peter zakaj pa si mene že poklical k sebi ? sveti peter ga gleda in se čudi , pa mu reče, ja , zgledaš res še mlad, samo ...prikaži več po računih , kjer si pisal ure za popravila pa si star preko 100 let..

  • Evangelina_Moore 13:12 23.februar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • Željko 07:54 23.februar 2022.

    Nič hudega če se vse draži v gospodarstvu potem je prav da se tudi za gospodarstvo dvignejo davki in s tem povečajo plače v javnem sektorju. Naj potem naslanjajo vsi

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.