Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
12914 ogledov

„Sila preprosto, le kavo sem jim skuhal. Za vse drugo je poskrbel ponudnik.“

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Beverly_Floyd 13:42 22.maj 2021.

    Odkar sem začel delati na spletu od d0ma, zaslužim 95 USD na uro. Neverjetno, edino kar potrebuje je enostavno tipkanje in dostop do interneta. Začel sem tukaj .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • 154bb981b46dec9676b53ddcf41cbd570c99c952 08:01 18.maj 2021.

    Reklama za Gen- i, katerega odjemalci smo tudi mi. Uroš ni upošteval stroška nakupa kotla na pelete, tole je verjetno malo pozabil. Ni vse belo kakor tudi ne vse črno. Ogrevamo se s TČ, Povprečna poraba elektrike skozi leto je ...prikaži več cca. 70€, sončna elekterna, če je 50% cenejša kakor pri Uroš-u se nam (zanekrat) ne izplača.

  • sam1 10:12 18.maj 2021.

    Kako enostavne izgledajo stvari na prvi pogled,čeprav v realnosti to ne izgleda niti približno enako-sem to izkusil na lastni koži.....

  • scharc 19:47 18.maj 2021.

    Pozabili so omeniti, da trenutno že od marca na omrežje ne priklapljapljajo skoraj nobenih novih elektrarn, ker so na SODO-u spremenili nekaj zahtev. Seveda o tem nihče ne poroča, zadeve pa so tako porazne, da je moral časnik Finance poizvedovati ...prikaži več v imenu vseh podjetij, ki nudijo preprosto postavitev elektrarne. Končno prihaja streznitev, da množične sončne elektrarne niso povsod prava rešitev, ampak le breme za distribucijsko omrežje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.