Slovenija
50 ogledov

Simčič užaljeno: Niso si mi upali povedati v obraz

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • raviotar 11:38 18.april 2012.

    Ma dej, spravi se stran že enkrat. Pejd nazaj v šolo ali nekaj. Vsem nam je jasno, kako zadeve stojijo, ne bi ti škodilo malo samospoštovanja t.j. da se, kolikor se še da, dostojno umakneš v pozabo.

  • KOJAK 13:41 18.april 2012.

    Zakaj bi šel gumo tlačit v profile, če ga pa čaka služba kustosa v pokrajinskem muzeju... to ti je naša javna uprava. Odpuščen z MORSa ker je imel ponarejeno diplomo, a zaposlijo ga v pokrajinskem muzeju... VERJETNO TUDI ZATO DANES ...prikaži več VSI TI LJUDJE ŠTRAJKAJO

  • balu 14:59 18.april 2012.

    Virantu se zdi nepošteno da..........,, mislim da bi tudi on moral it med nepovezane poslance!!!

  • privat 18:58 18.april 2012.

    dejte tega prevaranta pred odgovornost..

  • mia 19:19 18.april 2012.

    tečaj sprenevedanja za Slovensko "rajo" ?samo preko vez.

  • juventus1897 19:34 18.april 2012.

    aha...ko Jankovićev Jurček in njegovo srednješolsko spričevalo !Kot si rekla Mia, SAMO PREKO VEZ :)

  • Čokolada 11:37 18.april 2012.

    Nekdo mu je ponaredil spričevalo??? In on ni vedel??? Pa sam je imel predavanja v hotelu v Opatiji?Nehajte ga že enkrat napadati!! Raje ga odpeljite k psihiatru?

  • 1111 11:57 18.april 2012.

    IDIOT, marš z naših bremen, a naj te plačujemo kot nepovezanega bebca??? jebem ti tako blesavo državo...treba bo odpret sezono lova, na bedake!!!

  • Ligor 12:58 18.april 2012.

    Idi gumo v profile tlačit ne pa kravato na ogled nosit. Imej malo manjši ego in odidi sam, ker mi ni jasno kako lahko še tak človek hodi po mestu, ne da ga bi bilo sram.

  • se_eden 13:41 18.april 2012.

    treba je ločiti med srednjo šolo V. stopnje in priznano izobrazbo V. stopnje. sam sem hodil eno leto na predavanja in potem opravil izpite, da sem se potem lahko vpisal na višjo šolo. morda se je pri poslancu Simčiču zgodilo ...prikaži več tudi kaj podobnega. vendar pa je res, da zase vem kam in s kom sem takrat hodil na predavanja....

  • wingspan15 13:46 18.april 2012.

    Ko gledam te pokvarjence, mi kar želodec obrača. Sicer ne vem, ali obstaja kje kakšen tečaj sprenevedanja, ker se mi zdi, da je veliko pokvarjencev, tako iz politike kot tudi iz gospodarstva v Sloveniji obiskovalo tovrsten tečaj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.