Slovenija
316 ogledov

Simobil bo 1. februarja podražil

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Marjan Ješovnik
    Marjan Ješovnik 13:26 03.januar 2017.

    Za tri evre zvišate pokojnine, naslednji mesec, ubogim upokojencem voluharji to takoj poberejo. Dodatno zavarovanje,telefonija in tako naprej.

  • Gigiiinjo 11:35 03.januar 2017.

    vsaki kurac še samo draži, urniki v službah čedalje daljši, plače pa nikamor. neverjetno

  • AnzeSmolej 11:58 03.januar 2017.

    Upam, da bo kmalu prišel Hot Telekom (Hofer) v Slovenijo, da naredi malce konkurence. Seveda se pa vsi še kar naprej kartelno dogovarjajo...

  • Ilidalda 12:17 03.januar 2017.

    Z možem sva bila 10 let naročnika pri Si.mobilu. Že lani so začeli dražiti in smo prešli na T2. Skupno sva si stroške telefonije znižala za več kot 20 eur. Naj oni kar zvišujejo, konkurenca se vedno najde :)

  • Dixon 10:02 05.januar 2017.

    Simobil pa ima smisel za novoletna darila. Že do sedaj je bil med dražjima dvema operaterjema, sedaj pa bo celo Telekom premagal v tej neslavni tekmi.

  • wolf.ata 15:35 03.januar 2017.

    sem med prvimi naročniki kar je simobil,pa bo treba počasi drugam,ja,en euro,simobil,en dod.zavarovanje,pa bencin,avto zavarovanje 38let brez trka,pa plačujej za ostale,ko se dvigne zav.zaradi škod,ja,ja,konec leta pa zavarovalnice v žepe denar

  • Mahi 13:32 03.januar 2017.

    Nekje je treba notri prinest, ko pa se gostovanje v EU ukine....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.