Slovenija
14705 ogledov

Diskriminacija, za starejše delavce denarja ni

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • eminenca 15:05 30.junij 2022.

    izkoriščanje , mi nimamo pametnih trgovin, samo neke diaskonte, kjer nimaš trovcev ... se pravi plača slkadiščnika ... uporabnik pa samo po skladišču brska in če kaj prestaijo ali kaj ne naje ... "je, tegta pač ni"... diskont je diskont ...prikaži več trgovina pa trgovina ... in naj se diskonti ne obnašajo kot veltrgovci, kjer jih ne smeš vprašat, robe, ni ... to je slovenistan, dalečen najbolj neurejana država

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 15:36 30.junij 2022.

      Danes je bore malo trgovcev,vsem je višek usta odprt in kaj odgovorit,pa tudi glavni v trgovini perejo možgane kako se morajo obnašat in naštelani samo na vsiljivo prodajo ,bognedaj da ti pri blagajni še pozabi ponudit brezvezarijo,a ko jih kaj ...prikaži večj vprašaš pa čisto nič ne znajo oz. jih že v osnovi ne zanima.

    • eminenca 15:55 30.junij 2022.

      v to nas je pripeljal sistem komunizma, ko je treba do konca vse prodat ... in vsaka občina komaj čaka, da pride nov trgovec, da pokasira, vse prispevke za vodo, pa kanbalizacijao ... itd... kasirajo in kasirajo kam gre ta ...prikaži več denar ... manj kot pol metra asfalta je problem zaflikat ... kam ponikne ta denar ... v žepe županov ki imajo neskončni mandat ... a ni to lepo ... slovenistan leglo korupcije in uderuhov

    • blayo 16:29 30.junij 2022.

      eminenca, večji telefon boš nucal, s temi drvarskimi prsti 1/4 črk fališ. Pa bo spet uržah za šoping, ane 🤣

    • eminenca 16:31 30.junij 2022.

      kaj nisi razumel, vse sem jasno napisal, se bom potrudil, da bo boljše

    • blayo 16:44 30.junij 2022.

      To šteje!

    • eminenca 17:15 30.junij 2022.

      a tebi blayo napišem prečiščeno besedilo, da boš lažje spal oz. sploh kaj razumel ... povej mi kaj nisi razumel, pa ti še enkrat prečiščeno napišem, samo potem me ne več drkat, če si pa blizu, pa dobiš, še eno ...prikaži več okol kepe, če me misliš zajebavat, vse je jasno napisano, kradejo kot srake, predvsem v žepe županov, lopovi

    • blayo 19:47 30.junij 2022.

      Saj sem ti napisal da že to, da praviš, da se boš potrudil, šteje.

    • blayo 19:52 30.junij 2022.

      Tvoj problem je, da si čisto preveč napsihiran in hočeš vse v neki ihti napisat, pol pa vse skupaj zgleda, kot da si ravno iz gostilne prišel al si pa še vedno tam...

    • eminenca 20:02 30.junij 2022.

      kaj ti še vedno ni jasno, evo , zdej sem doma, sem bom potrudil, lepo, počas ... ti samo povej kaj ne razumeš

    • blayo 20:22 30.junij 2022.

      A je kdo rekel, da česa ne razumem? Kaj je s tabo? A te je baba pustila? Preberi še enkrat za sabo svoj originalni post. Če najdeš vsaj 6 napak ti dam še za eno pivo (zgleda jih je blo ...prikaži več danes že ene par). Zgleda tudi, da ga še nikjer drugje na svetu nisi pil razen v Sloveniji.

    • eminenca 20:34 30.junij 2022.

      ne vem kaj blefiraš, a zdej sem pa že nabasan in ti bi mi dal še eno pivo ... , ja res se spoznaš, kje sem ga pil, vrlo važno ... nakladanje na kvadrat ... a sem razumljivo napisal

    • blayo 20:54 30.junij 2022.

      Ne. Napisal si kot nekdo, ki se mu mudi še na eno pivo.

  • Avatar R_D
    R_D 16:41 30.junij 2022.

    V Gorenju oz. Hisensu to počnejo ža leto in pol. Inženir s faksa dobi višjo plačo kot jo imajo tisti z 20 letnimi izkušnjami.

  • poki 16:06 30.junij 2022.

    Skupaj bomo močnejši pa ka je to za en SDT v dvajsetih letih niso uspeli zadeve na nivo dvignit .Medtem ko Štrukrlj v javni upravi zažvižga vsi čovkajo in tudi porihta probleme.

    • blayo 16:24 30.junij 2022.

      Štukelj? Ta pa res še nikoli ni nič porihtal. Je pa vedno najglasnejši, to pa ja. Verjetno si ga zamenjal s Kuštrinom...

  • Avatar Kimberley-Echo
    Kimberley-Echo 17:51 30.junij 2022.

    Ne vem to iz prve roke, a imam prijateljico, ki pravi enako. Tisti, ki se na novo zaposlijo imajo 100-200 eurov višjo osnovno plačo od napr. nekoga, ki je v podjetju 10, 15, 20 ali več let. To velja za Unior d.d.

  • rd2dmk2 21:35 30.junij 2022.

    to da ima študentsko delo višjo postavko je jasno. kar poglejte minimalno zakonsko urno postavko za študenstsko delo. pa še odgovornosti nima. v sekciji je 90.000 zaposlenih zbrali so pa 640podpisov.HURA. sindikat tole vam položim na srce.. 1 novembra odpoved ...prikaži več vsi iz poslovnih razlogov kršenja obveznosti. greste vsi na zavod pa koristite svojo pravico do nadomestila. pa da vidimo kol časa bodo rabil da dajo več plače. ne pa peticije pošiljat. lahk vam, k vam ni treba delat z 660€

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.