Slovenija
14232 ogledov

Sindikati na nogah: "Ignorantski modus operandi te vlade se nadaljuje"

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 18:23 16.marec 2021.

    Sindikati se morajo poenotiti saj vsi izgubljajo ! Sedaj gre za Kršenje človokovih pravic in Ustave !

  • Ivo 19:07 16.marec 2021.

    Do volitev bodo sprejeli še odlok, da volitev ne bo več in zakon o dosmrtnem mandatu predsednika vlade!

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 23:16 16.marec 2021.

      Tega je mene najbolj strah, ker se kaj takega res lahko zgodi. Posebaj ob pasivnosti naroda, kakršno kažemo že dobro leto.

  • Albatroz 18:32 16.marec 2021.

    Hoteli ste Janša imate Janša, tisti ki se ga še vedno veselite bote po določenem času tudi z vsemi ostalimi. Za spoznanje ni nikoli prepozno, posledice pa so druga stvar.

    • Avatar jate
      jate 08:09 17.marec 2021.

      se strinjam s tabo,a žal tisti,ki so želeli JJ in ga bodo tudi volili so pretežno 70% starejša populacija (ovce)...hm in pravijo ,da svet stoji na mladih

  • Ender3 16:51 16.marec 2021.

    Sindikati na nogah, premalo, vladi je potrebno pokazati pot na volišča. Izsiljevanja, zastraševanja, kaznovanja, preglasovanja.....so temelj trenutne politične avtokracije Janeza.Ivana.Janše.

  • jakec1575 22:37 16.marec 2021.

    v državi imamo redne postopke sprejemanja zakonov. z namenom. da so v sprejemanje vkljuceni vsi delezniki. tole, kar pocne ta vlada s pkp zakoni je demontaza države. smrt jansizmu.

  • Avatar jate
    jate 08:14 17.marec 2021.

    žal ni dovolj,da je samo sindikat na nogah medtem,ko je ljudstvo na kavču...vsi bi morali stopiti skupaj,če druzga ne vsaj za dobrobit naše mladine,ki tone v depesijo,droge itd...

  • leonardo 07:14 17.marec 2021.

    Vi se jezite nad vsebino (tudi jaz) ampak jaz se zgražam nad naslovom. Včasih mislim, da sem pritepenec v rodni deželici. Vse več se uporablja tujk. Angleščina na vsakem koraku. Starejši ljudje se poglabljamo v tuje jezike. Narod, ki ne ...prikaži več spoštuje lastnega jezika je mrtev narod. Po novem se bom začel učiti še latinščine! Pred seboj imam velikokrat slovar. Zakaj n.pr. ne bi novinarji namesto "modus operandi" napisali slovensko "način delovanja". Ja saj ni treba, da navaden folk zna brati internet.

  • mph 20:29 16.marec 2021.

    Vsa podpora sindikatom, ni kaj dodati. Ne, da se vedno strinjam, s tem zlom na oblasti pa vsekakor.

  • Avatar pantani
    pantani 10:07 17.marec 2021.

    Štrukelj, pober se že 1x!!!

  • alen009 08:24 17.marec 2021.

    Le vkup le vkup uboga gmajnaaaaa.

  • Avatar NX11
    NX11 17:21 16.marec 2021.

    Spet se oglaša ta gnoj od Štruklja.

  • bogdan76 19:03 16.marec 2021.

    Štrukelj in njegov politični sindikat Kučanov pudelj se bori zasvojo plačo

  • Plavi-mil 17:39 16.marec 2021.

    Spet Štrukelj, zakaj nisem presenečen.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.