Slovenija
106 ogledov

SKB: vise ne sprejemajo le izjemoma

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirko24 08:42 17.maj 2013.

    Prav zaradi Vise sem zamenjal banko. Pride nova kartica od SKB, meni pa nič jasno. Kličem na informacije in mi tam razložijo, da je obvestilo o zamenjavi objavljeno na spletu in da bo sedaj vse bolj varno in boljše ... ...prikaži več kot kakšna telefonska oz. TV prodaja. Da bi o tem obvestili uporabnike, ki njihove spletne strani ne obiskujemo redno, se jim pa ni zdelo vredno. Storitve pa dražijo tako pogosto, da jih sproti ne moreš spremljati.Na koncu sem iz tega vseeno potegnil nekaj kortistnega za moj žep, saj bom z zamenjavo banke, z ugodnim pozitivnim računom, letno privarčeval kar 80 EUR. Tudi naslednja najboljša hranilnica bi mi privarčevala dobrih 50 EUR. Snemite plašnice in zamenjajte banko.

  • Sadistiq 08:49 17.maj 2013.

    Sem ravno pri menjavi banke. Na katero se sploh še splača it?

  • KOJAK 09:17 17.maj 2013.

    Ta VISA je tudi mene popolnoma zmedla... tudi jaz menjam banko. SKB je zadnje čase povečal stroške in provizije v nedogled.

  • tomaz 09:52 17.maj 2013.

    Jaz imam ravno zaradi tega račun pri dveh bankah. Me je pa zmotilo, ker so zakomplicirali način prijave na spletno banko tako, da če ne odpiraš pogosto, pozabiš od ene do druge transakcije, kaj kam vpisat.

  • JohnSmith30699 12:55 17.maj 2013.

    SKB ga je totalno mimo usekal glede Vise!!!Sem se obrukal na veliko ko mi niso sprejeli kartice v Avstriji in sem naredil celo vrsto na blagajni na koncu sem vse pustil in šel ker gotovine pa nisem imel ...prikaži več dovolj, na splošno pa zelo redko kje jemljejo kreditne kartice in večinoma samo debetne navadne maestro!Sranje tole, res razmisljam o menjavi banke, samo kaj imam na izbiro pa da imajo res varno spletno bancnistvo ker na banke ne hodim ???????????

  • Oxxo 17:00 17.maj 2013.

    SKB = slaba banka!

  • Oxxo 17:01 17.maj 2013.

    Jaz sem šel v SPARKASSE = več kot odlično in BISTVENO nižji stroški!!!!

  • Oxxo 17:02 17.maj 2013.

    2 banki = 2 stroški... samo zato, ker nobena od izbranih dveh ne nudi tistega, kar potrebuješ. A ni bolje ena in tista OK?

  • Oxxo 17:03 17.maj 2013.

    Jaz sem po dobrem letu s SPARKASSE super zadovoljen. prestopil sem iz zgubaške NLB.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.