Slovenija
6779 ogledov

Skokovit porast prejemnikov varstvenega dodatka

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matermila 06:52 13.avgust 2017.

    Ginko,10 točk

  • kapibara1 17:21 14.avgust 2017.

    Dvig je zaznan tudi zaradi tega, ker je državam ilegalnim črpalcem soci. blagajne, podelila status legalni ..

  • jerneja45 18:18 12.avgust 2017.

    Zakaj si ne date dopovedati, da to ne gre. Otroci ne bodo preživljali staršev, ker imajo za preživljat svojo družino. Lahko samo finančno pomagajo, če jim gre skozi, obesiti ostarele starše otrokom, pa je uničevanje njihovega življenja. Bi bili vii ...prikaži več veseli, če bi se vam na ramena obesila mama, ata, tašča in tast? To nikoli ne deluje in to ne gre v praksi.

    • Avatar Džoser
      Džoser 20:16 12.avgust 2017.

      Jerneja si še zelo mlada ,zato ti ne veš kako je bilo v naših časih. Ko si se ti komaj rodila, sem jaz obiskoval tehnično šolo v Ljubljani imel sem očeta mamo in sestro,pa še dedka in dve babici.Naj ti ...prikaži več povem,da v tistem času kot ga Janša in še nekateri črnorokci imenujejo "gnili socializem in Titova diktatura", so moji stari starši,ki so bili tudi v Dahavu preživeli grozote vojne,se zaposlili in dočakali pokoj.S svojo pokojnino so živeli dostojno v pokoju, pa so bili knapi (rudarji)!

    • Avatar Džoser
      Džoser 20:20 12.avgust 2017.

      Država naj samo pošteno vzpostavi razmerje med delavci in visoko izobraženci,ki jim delavci plačujejo šolnino.Bodo imeli vsi lepe in za upokojence zadovoljive pokojnine!Tako kot so bile v JUGOSLAVIJI,KJER SE NI TAKO NA VELIKO KRADLO,UTAJEVALO IN LAGALO KOT SEDAJ!

  • ginko 17:18 12.avgust 2017.

    SD - komunisti iz našega davkoplačevalskega denarja plačuje volilne glasove ljudem, za katere nič naredi, da bi se lahko zaposlili in preživljali sebe in svoje družine z poštenim delom in zaslužkom. Pokvarjena komunistična banda skrbi samo za državna podjetja iz ...prikaži več katerih se nekontrolirano črpa denar za svoje potrebe. Pošten delovni človek naj pa dobi miloščino. Državljani (ne velja za bando priviligiraih) , koliko časa boste še prenašali to lopovščino komunistične tovarišije? Zbudite se!

    • igorgeus 10:15 14.avgust 2017.

      Stari, nima to veze s komunisti... takrat je večini državljanov šlo mnogo boljše.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.