Avto
16561 ogledov

Skoraj 60 odstotkov kandidatov na to vprašanje odgovori napačno

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 11:00 19.september 2019.

    Ko bo kandidat sam vozil in bo kdaj pa kdaj prehiteval ponoči in bo kdaj pa kdaj prehitevan, bo vedel, da je a pravi odgovor. Iz prakse. Načeloma morajo pravila preprosta, logična in če to drži, ni nobene potrebe, da ...prikaži več teorijo drkajo tedne in tedne. Za butaste stvari pa človek rabi nekaj časa, da si jih zapomni.

  • Vozniček 10:15 19.september 2019.

    To je nekaj, česar nihče ne more ne dokazati, ne kaznovati in česar se nihče ne drži... Zakaj vztrajati pri takšnem vprašanju? Kaj se bo kandidat naučil iz takšnega vprašanja in kdaj se bo znašel v takšni situaciji, da mu ...prikaži več bo to prišlo prav? Zakaj se ne posvetite raje temu, kar se v praksi dogaja na cestah? Grobo izsiljevanje, hupanje, nevarno prehitevanje in ostalim nevarnim manevrom na naših cestah? Zakaj ne vplivate na doživljanje prometa? Pretežko za vas? Ja sam tu, da zaradim, ne da radim...

  • andrej876 10:14 19.september 2019.

    kakšne bedaste imate,kaj pa potem v avto šolah učijo kandidate ,če osnovnega vprašanja teorije potem ne znajo.... brez besed

    • Vozniček 10:21 19.september 2019.

      Mi smo hodili dva tedna na tečaj CPP, zdaj pa hodijo samo en teden. Eden mi je povedal, da so baje hoteli ukiniti tečaj CPP in vso teorijo v avtošoli in pustiti samo teste, tako da v bistvu v avtošolah ...prikaži več naj jih ne bi teorije več učili, saj se morajo kandidati sami naučiti... Zato pa je, kot je... Očitno imamo same genije, ki v enem tednu vse CPPje obvladajo. A nimajo pojma, dobesedno! Kot ta, ki mi je to govoril...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.