Slovenija
166 ogledov

Skriti papirnati stroški, ki jih v tujini že ukinjajo

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • softundsicher 07:56 08.marec 2017.

    No, tudi pri NLB so še možnosti za optimizacijo. Pred dobrim mesecem sem dobil dopis s podatki o pripisanih obrestih v prejšnjem letu. Znesek obresti je bil cca. 0,30 EUR. Strošek tiskanja dopisa, kuvertiranja in pošiljanja je verjetno nekajkrat večji. ...prikaži več Dopis bi mi seveda lahko dostavili tudi v Klik.Sicer pa bi se tudi država (oz. FURS) lahko prilagodila in omogočila, da obveščanje za minorne zneske ni potrebno oz. da se takšni zneski na nek način "ignorirajo", ker so zaradi njih samo stroški in nobenih koristi.

  • Avatar praufo
    praufo 08:11 08.marec 2017.

    "... lahko račune inšpektorji preverijo na primer na vašem mobitelu." kaj to pomeni?, če telefona nimaš slučajno sabo, ne moreš dobit digitalen račun al kako, oz. če te kontrolirajo naši birokrati, nimaš dokaza ... jao, jao, slovenija, čakamo na birokrate, ...prikaži več da si izmislijo nekaj novega, do takrat pa stari dobri papirnati cegelc, na katerm piše da je račun, ehh, ne vem zakaj taki, članki, ki še ne sodijo v slovenijo

  • moni.colnik 09:22 08.marec 2017.

    Namesto računa pa večlistni reklamni letak v roke in še po pošti za vsak slučaj in to vsak teden.Slovenska lesna industrija bo rešena.

  • Tatjana Ha 08:45 08.marec 2017.

    In kako boš potem kontroliral račun , ker se velikokrat na blagajni zmotij, seveda v našo zgubo , recimo kako stvar ti 2krat ali celo 3krat računajo ali pa ti kar nekaj tretjega gor zaračunajo ko sploh nisi kupil , ...prikaži več , to se velikokrat zgodi. Ko se umakneš prekontroliraš račun in greš nazaj k blagajni, tam gremo skupaj čez račun in seveda rečejo, oprostite ni bilo namerno in ti vrnejo denar. Kako boš potem to dokazoval ko bopš brez dokaza na licu mesta, velika vrsta in seveda ne bo časa da to dokazuješ. ko pa greš iz trgovine pa je že prepozno, kajti rečejo ti , da si pač toliko kupil. Kako bo potem s tem?????? . Potem to ne bo mogoče?

  • NeAnonimni 07:30 08.marec 2017.

    "Novica se je kot požar razširila in tudi v Sloveniji je poteza požela val odobravanja." Taki stavki mi grejo res na živce.

  • AnzeSmolej 08:25 08.marec 2017.

    hehehe ja si prov predstavljam ko je to "novinar" izjavil na kofetu s sodelavci pa so vsi "odobravali" ...

  • zdrej 08:40 08.marec 2017.

    Jeej, končno so začeli razmišljat v tej smeri. Res bi mi bilo bolj povšeči, če bi račune dobival elektronsko.

  • stanko75 09:36 08.marec 2017.

    To bi bilo vrhunsko samo prisloniš telefon račun se shrani nanj imaš vso bazo podatkov in lahko pregleduješ kadarkoli želiš + veš točno porabo

  • Avatar praufo
    praufo 10:41 08.marec 2017.

    kako bo s tem, še lažje, digitalno, v sakem primeru boš dobil en fajl, ki naj bi bil račun

  • kapibara 10:41 08.marec 2017.

    Inšpektor ima pooblastili za gledanaj v tuje gsm ??

  • Avatar praufo
    praufo 11:46 08.marec 2017.

    ja, ne vem vprašaj birokrate, ki so spacali tako zakonodajo, očitno trgovci lahko ne izdajo računa, zato je potreben inšpektor, ... no je pa res, da ga še nikoli nisem srečal(inšpektorja) in tudi računa nisem hranil do izhoda štacune ... ...prikaži več. osebna evidenca pač po potrebi, štacune pa morjo izdat račun ... po mojem za slovenijo je papirček še kako aktualen

  • Fulmmer 14:54 08.marec 2017.

    80m traku za tiskalnik stane manj kot 1€, matr, pa naša dežela je na poti v svetlo prihodnost, le kako smo lahko spregledali tako priložnost....

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 23:47 08.marec 2017.

    Meni je tak način čisto vredu, ker itak nikoli ne vzamem računa!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.