Slovenija
91 ogledov

Slabi krediti bodo ostali tajni

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 13:38 16.marec 2015.

    Zakaj ne smem izvedeti, kdo mi je pod prisilo- dokapitalizacije brez mojega strinjanja, določil in vzel količino denarja..!!??

  • miror 12:58 16.marec 2015.

    Naša dolžnost je plačevati dolgove neplačnikom kreditov, imena dolžnikov pa nimamo pravice izvedeti. Dolžniki so levi. To je morala in etika naše vlade. Samo v Sloveniji.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 15:57 16.marec 2015.

    podjetniška svoboda > transparentnost za državljane. Torej prav je da damo denar ni pa prav da vidmo zarad katerih terjatev smo mogl dat vsi državljani denar. Pravica na višku.

  • Ferluci 12:31 16.marec 2015.

    No, toliko o kredibilnosti, poštenosti in PREGLEDNOSTI cmerarjeve vlade! Levaki pač ne morejo iz svoje dvolične kože.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 14:03 16.marec 2015.

    ZA BRUHAT.HVALA VOLILCEM SMC,DA SO NAS SPRAVII V TALE DREK,UPAM DA BODO KMALU LAČNI.

  • Avatar krojac
    krojac 15:44 16.marec 2015.

    To je odločitev ustavnega sodišča,ne vlade.Dokaz da je tudi ustavno sodišče skorumpirano!

  • astibo8020 21:40 17.marec 2015.

    Tisti, ki so dajali in sprejemali slabe kredite in tiste, ki jih ščitijo (ustavni sodniki), se ne bi smeli nikoli več mirno sprehajati po tej deželi kranjski.

  • astibo8020 21:44 17.marec 2015.

    Sodniki so tretja veja oblasti in niso odvisni od vlade. S svojo odločitvijo so sedaj še javno pokazali, da so na strani plenilcev te države in so zato ne kredibilni. To so sodniki, ki očitno odločajo v korist organizirane mafije ...prikaži več in v vsaki normalni državi takšne ljudi preganjajo.

  • Francissco 12:31 16.marec 2015.

    Jaz to svobodo podjetništva kot državljan razumem popolnoma enostavno : DA, VENDAR NE NA MOJ RAČUN. To pa je moja svoboda in pravica. Treba je ustaviti denarni tok teh osebkov iz javnega v zasebno, potem pa naj se gredo svojo ...prikaži več svobodo zajedanja, ki so jo vkalkulirali celo v ustavo.

  • dragec 13:26 16.marec 2015.

    Škoda, da moj kredit ni slab????

  • Johan Spohan 20:26 16.marec 2015.

    Lopovi -ustavno sodišče dela za lopove.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.