Slovenija
112 ogledov

Sladkarije na poštah: V Švici so jih prepovedali, pri nas ponudbo širijo

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:08 13.december 2015.

    Nimam nič proti če prodajajo še ostale stvari ampak potem ne bi smel dražit znamk in ostalih poštnih storitev.

  • korisnik_13858 12:53 13.december 2015.

    Očitno se bo moralo uzakoniti, da bodo morale imeti prednost na pošti stranke, ki so prišle zaradi univerzalne poštne storitve in ne po čokolado ali plačilo po UPN. Ker če prideš na pošto zaradi poštne storitve (ki jo lahko opraviš ...prikaži več samo na pošti) se počutiš kot idiot, ker je pred tabo množica, ki po te storitve sploh ni prišla. Skratka, narediti vsaj dva okenca, in sicer (samo) poštne storitve in na drugem ostalo na vsaki poštici.

  • patrijarh 13:52 13.december 2015.

    Položnice pa plačuješ v Mercatorju-narobe svet.

  • Avatar praufo
    praufo 08:46 14.december 2015.

    Tako kot na črpalkah prodajajo vse mogoče, od kolesa do rakete, je tudi na poštah čedalje več artiklov, ki ne sodijo na neko pošto, ki naj bi se ukvarjala pretežno s poštno dejavnostjo. Večkrat sem doživel, da so mi pri ...prikaži več opravljanju storitev ponujali še razne čokoladke in podobno. "Vzamem le če je zastonj", sem odvrnil. Sicer se pa trend prodajanja vsemogočega seli iz velikih blagovnic. Prodajalcev pravih ni več, o artiklih nihče nima dosti pojma, prodajali bi pa vse, kar je možno prodat. Eno samo veliko potrošništvo in nič drugega.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.