Magazin /magazin/film-glasba-tv
20 ogledov

Slash razprodal Halo Tivoli

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • puksicd 10:38 09.februar 2013.

    Hvala lepa za takšno izvedbo hitov skupine Guns N' Roses. Instrumentalno sicer ok, ampak ta pevec Myles Kennedy je pa direkt za nagnat. OBUP! Axlove višine so mučenje tako zanj kot za poslušalce. Če nima glasu, naj raje spoka.

  • puksicd 18:30 09.februar 2013.

    Zdaj pa malo pomisli. Poglej, kakšne stvari pišeš, ker je nekdo pač podal svoje mnenje o koncertu, s katerim se ne strinjaš. Človek, ti si totalni kreten. :)

  • Avatar frnazzi
    frnazzi 12:27 09.februar 2013.

    Ne joči, fantek! To je bil koncert Slasha, ne pa Gunsov, buto butast!!!

  • HankMoody 12:34 09.februar 2013.

    tvoj komentar je obupn ne pa Myles...Redkokdo ma tako raznovrstn glas kot Myles in nevem zakaj bi sploh želel Axlov glas enačit, saj Axl še vedno poje z bolano verzijo gunsov... In če že želiš axlov glas ga je skoraj ...prikaži večj izenačil Todd Kerns ko je zapel.... skratka TI SI OBUP. SLASH!

  • puksicd 13:47 09.februar 2013.

    Tvojo mamo je zajel obup, ko te je izrodila, icek bebavi. :)

  • puksicd 13:47 09.februar 2013.

    Kdo pa se joče? Komentiram. A te moti, da imam mnenje? Bebo.

  • HankMoody 15:04 09.februar 2013.

    Če že misliš dokazovat svoj dvomestni IQ idi na 24ur...ne mislim se kregat, koncert je bil fenomenaln tukaj se zgodba konča.

  • Avatar frnazzi
    frnazzi 18:13 09.februar 2013.

    Poglej, fantek: primi zadevo v rokco, počaki, da naraste, pol pa vleci kožico naprej in nazaj ... in to kar nekaj časa. Morda ti bo pa tu prišlo, če ti že drugače ne! (se pa opravičujem, da sem te imenoval ...prikaži več buto butast, ker bi moral vedeti, da si čisto taprav slovenc - ja, z malo začetnico).

  • Avatar frnazzi
    frnazzi 19:01 09.februar 2013.

    No, vidiš, sva že dva (kao)!

  • puksicd 19:17 09.februar 2013.

    Verjamem, da morata biti dva, da lahko napišeta in objavita komentar, ker si sam nesposoben. :)

  • Avatar frnazzi
    frnazzi 19:25 09.februar 2013.

    OK. Bom nehal. Sem hotel samo reči, da je brez zveze pizdit na pevca, ker je bil to Slashev koncert in ne koncert Gunsov na čelu z Axlom. Fejst bod pa brez zamere!

  • puksicd 19:27 09.februar 2013.

    Tudi ti. ;)

  • puksicd 16:53 09.februar 2013.

    Potem pa sploh ne vem, zakaj komentiraš moje mnenje. Mi mar kratiš pravico do njega? Lahko bi mirno napisal, da pa je bil tebi njegov koncert všeč in bi bilo to na mestu. Jaz sem v svojem osnovnem komentarju komentiral ...prikaži več dogodek in vokalista, ti pa si se spravil name. Potem pa si še drzneš pisati o IQ-ju. Spravi se k sebi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.