Prvo, tale "štepselj", ki meri borih 160 in še nekaj, ni Hrvat ampak Črnogorec. O tem, da ni Hrvat pove že njegov priimek, ki je najmanj hrvaški. Drugo, tista pesem je popoln "plagiat", kaj, 190 % plagiat in je sramota… ...prikaži več za Evrovizijo takratnih časov. In tretje, ta "nekdaj, za nekatere trapaste Slovenke, ki so mislile, kakšen visokorasel lepotec je, babe trapaste, se danes ponuja kot zabavljač, s pesmimi raznih nekdanjih yugo uspešnic "na play back". Katastrofa, ki jo lahko spremljaš največ 15 min
Mislim, da sta primerna za skupaj.
Mislim da rabi na starost domačo oskrbo,in pa denar,ki mu ga je že zdavnaj zmanjkalo,tako kot skoraj vsem slavnim iz naše juge
Prvo, tale "štepselj", ki meri borih 160 in še nekaj, ni Hrvat ampak Črnogorec. O tem, da ni Hrvat pove že njegov priimek, ki je najmanj hrvaški. Drugo, tista pesem je popoln "plagiat", kaj, 190 % plagiat in je sramota… ...prikaži več za Evrovizijo takratnih časov. In tretje, ta "nekdaj, za nekatere trapaste Slovenke, ki so mislile, kakšen visokorasel lepotec je, babe trapaste, se danes ponuja kot zabavljač, s pesmimi raznih nekdanjih yugo uspešnic "na play back". Katastrofa, ki jo lahko spremljaš največ 15 min
In ta debela zavaljena baba je najmanj od vsega Slovenka. Možno oziroma skoraj gotovo je hči prišlekov "od dol".