Slovenija
5964 ogledov

Tako je ministrstvo epidemiologe pustilo na cedilu

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 08:32 12.marec 2021.

    Doktor Ivan in zbiratelji provizij so izgubili kompas ,kar bo poslabšalo imunološko stanje v Sloveniji! Ali bodo tudi kaznovani po Zakonu o nalezljivih bolezni ?

    • peter3 09:35 12.marec 2021.

      Dej no nabijat !

    • popokatopetl 10:54 12.marec 2021.

      Kaj nabijat? Nismo po naključju v svetovnem vrhu po mrtvih s korono. In to kljub dolgemu zaprtju v občine/regije, policijski uri, zaprtju šol. Eni drugi kritični ukrepi so očitno manjkali. Janša je sam grozil da bo ugotavljal odgovornost prejšnje vlade, ...prikaži več ko še ni bilo kupa trupel. Mislim da je osebno odgovoren za masaker v DSO.

  • rd2dmk2 09:33 12.marec 2021.

    krek je izjavil da ne najdejo ljudi za iskanje kontaktov, ki bi obdržali zase informacije. o sveta pomagavka. evo mene naj zaposlijo če nobenga ne najdejo, me pa zanima kje jih iščejo, pa je žlahte že zmanjkal. in trije administratorji ...prikaži več pri cepljenju, v vsakem timu. a se še spomnite vicev o miličnikuh ( ne policajih, dane bo problemov ) zakaj sta vedno dva in imata še psa...da ima vsaj eden šolo. kaj trije ljudje morajo administrirat za enocepljenje mi ne bo nikol jasno.

  • jakec1575 09:37 12.marec 2021.

    Lejte, jansa noce, da se epidemija konca. Zato zavlacuje povsod,kjer lahko. Obramboslovec in strateg, ki ni sposoben logisticno niti poloviti kontaktov. Sama negativna nesposobna selekcija, kjer kraljujejo hojsi. 1leto je za nami in oni se vedno na zacetku.

  • Patriot2021 15:50 12.marec 2021.

    Moje sožalje, osmoljenci gestapovski. Počasi boste vsi ostali v cedilu, mi pa bomo poskrbeli za vse ostalo......

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.