Avto
35 ogledov

Slovenci bomo prisiljeni kupovati avte

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • NeAnonimni 20:11 07.januar 2014.

    Ko bo moj avto iztrošen bom kupil novejšega ampak rabljenega. Zakaj dati 15000€ za nov (beden) avto, če lahko za tak denar dobiš carskega rabljenega!

  • mkmorfius 09:14 08.januar 2014.

    [i]"31. decembra lani je bilo v Sloveniji registriranih 1.071.355 osebnih in 90.285 gospodarskih vozil"[/i]In vsak mora plačati več kot 100€ za uporabo cest pri registraciji kar znese več kot 110mio€! Le kam gre ta denar, mi pa mamo ceste ...prikaži več kot bi se vozil po makedamu... Za obnovo cest pa je letos namenjenih namesto 90mi0€ le 9mio€. A razlika pa spet kakšnemu v žep?

  • Rdečivrag 08:37 09.januar 2014.

    "Med posameznimi modeli osebnih avtomobilov ostaja kralj Slovencev renault clio (lani skupno 3.944), ostaja tudi velika ljubezen do volkswagen golfa (2.551), kia ceed (1.811) je zasedel tretje mesto, sledi volkswagen polo (1.710)." Sodeč po teh podatkih je edini pravi zmagovalec ...prikaži več Kia oziroma njen cee'd. Da prodaš tako veliko avtomobilov, ki jih še pred nekaj leti ni nihče poznal (za razliko od golfa in clia), je po mojem izjemen rezultat, za katerim se ne skriva le dober/agresiven marketing, ampak dejansko dober avto, z najdaljšo, kar 7-letno garancijo in verjetno res najboljšim razmerjem med ceno in kvaliteto.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.