Svet
6478 ogledov

Slovenci drli k Hrvatom

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • franci59 17:25 02.maj 2018.

    žalostno lp

  • modrivall 16:34 02.maj 2018.

    Jaooo opice nore Slovenske................... A zabit narod neve, da obstaja še drug morje, ne pa sam ta hrvatsk!!!!

    • Avatar ecipeci
      ecipeci 03:08 04.maj 2018.

      Ja ves kak je, ocitno zabit narod hodi tja, kjer mu je najlepse ... vi pametni pa nas zabite posnemate sam ne upate priznati. Tak ti je to.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 17:58 02.maj 2018.

    Raj se kopam v mlaki kot pa pri teh hinavcih.

    • rallypoint 10:04 03.maj 2018.

      Dobro za nas, cim manj taksnih, toliko bolje na dopustu za ostale. Kopaj se kjer zelis, samo ne tam, kjer sem jaz :) Zame in ostale te pa naj ne skrbi.

    • Ludvik Miholic 16:09 03.maj 2018.

      Vpišite svoj komentar...

    • Ludvik Miholic 16:11 03.maj 2018.

      prokleti slovenski narod prodali bi svojo mater samo da bi sli v ustasko drzavo katera nam je ukrala pol istre naj bo proklet slovenec

    • Avatar ecipeci
      ecipeci 03:10 04.maj 2018.

      Ma mama ti je prekleta, ki te je rodila, aja pa ti tudi saj si menda tud Slovenc, idiot ...

  • jozicamurn 19:35 02.maj 2018.

    To so te, kiv življenju niso videli dalj od Hrvaške. Brez zamere, to so "kmeti" v glavah, pravi kmetje so dobri ljudje in večji domoljubi.

    • rallypoint 09:56 03.maj 2018.

      Prevozil sem pol Evrope z motorjem in prepotoval pol sveta, pa mi nekdo rece, da sem kmet v glavi? Imam dve doplomi in odlicen posel. Kaj pa imas ti? Homofobijo v glavi. Zamerim.

    • jozicamurn 18:01 03.maj 2018.

      Prevozil si pol Evrope kot praviš in se vračaš v greznico Hrvaško, že Sardinija je lepša in ima lepše morje, kaj šele Tenerifi, Grčija, Ciper in tako naprej. Če si videl svet si vredu, če pa ti je Hrvaška luksuz ...prikaži več in se tam lepo počutiš in imaš lepo, si pa res kmet, ki ne ve za boljše.

    • Avatar ecipeci
      ecipeci 03:18 04.maj 2018.

      @jozicamurn pa kaj to tebe briga kam kdo hodi na morje? A mislis, da si ti kaj manj kmecka v glavo ce hodis na Tenerife, Grcijo itd.? Potisni si tisto svojo Sardinijo in ostala sranja nekam in pusti "kmete v ...prikaži več glavi", da uzivamo, kjer nam pase.

    • jozicamurn 10:37 04.maj 2018.

      Debilni @ecipeci, govorim o domoljubih ali t.i. patriotih, ki serjejo proti hrčkom, potem gredo pa tja zapravljati in uživati. To so te "kmeti". Ne znaš brati med vrsticami ker si pač omejen. Za to je potrebno malo več predznanja in ...prikaži več pameti, katere ti ne premoreš.

  • kokodajsarica 23:43 02.maj 2018.

    Slovenskega naroda. Vsi smo mi ljudje. Eni se kregajo. Drugi pri tem nimamo nič in smo ljudje naprej. Kopam se pa raje v čistem morju al je hrvaško, sirijsko, bosansko. Črte rišemo tudi ljudje. Kregajo se med sabo elite, šah ...prikaži več igrajo. Nastradajo pa lahkoumni.

  • Avatar čavez
    čavez 16:29 02.maj 2018.

    A vam je jasn zakaj arbitraža ni uspela, meja ni na karavankah.

    • rallypoint 09:57 03.maj 2018.

      Ker so Hrvati pametnejsi in naredijo vec za svojo domovino?

    • Avatar čavez
      čavez 11:25 03.maj 2018.

      Se strinjam, pri nas multinacionalni politiki samo kradejo.

    • Ludvik Miholic 16:16 03.maj 2018.

      rally nepisi neumnosti ce neves zgodovine zaman imas kupljene diplome ce si neumen ti ves koliko prekmurcov so ustasi poklali kdaj so nam na silo vzeli STRIGOVO umakni se stvojo kupljeno diplomo na kosovo

  • krtina 07:13 03.maj 2018.

    Spring Break festival v Lanterni je gostil preko 2500 Slovencev. Štel sem avtomobile. Odnehal sem pri 100. Ena tuja registracije in sicer Pu-la, ostalo vse LJ, KR, NM, SG, KP, MB in sorodne. Zmedeni posamezniki, ki niste sposobni drugega kot ...prikaži več nestrpnosti, se kar kopajte v svoji kopalnici ali lavorju, ali na bahamih ali kjer pač hočete. Kdaj pa kdaj pa se poglejte v ogledalo. Vse drugo ste, samo ne zavedni Slovenci.

  • Mali Miha 21:59 02.maj 2018.

    Res žalostno, da je med nami še vedno toliko izdajalcev slovenskega naroda. Hrvati se nam lahko samo smejijo.

    • rallypoint 10:00 03.maj 2018.

      Izdajalec je homofob, tak, kot si ti. Navadno usrane. Medtem ko se bogati slovenci po hrvaskem morju furajo z jahtami, ti doma gnijes in udrihas in se zapiras pred svetom. Svet je moj, domovina pa je slovenija. Samo eni tega ...prikaži več ne razumete in iz gole neumnosti pljuvate po ljudeh, ki so vedre, odprte narave, svobodni in se ne omejujejo z mejami. Bednik.

    • Avatar ecipeci
      ecipeci 03:34 04.maj 2018.

      Jao kar hudo mi je, ker sem izdajalec slovenskega naroda samo zato, ker pac hodim dopustovat na Hrvasko. Sam se pac tolazim s tem, da sem le eden izmed mnogih. Pa lep pozdrav vsem. ✌️

  • Ludvik Miholic 17:17 03.maj 2018.

    tukaj se baha neki9 ustasa rally z slovenskem morjem katero so nam vzeli pol istre in nekaj prekmurskega ozemlja STRIGOVO tam so pobili ces sto prekmurcev takrat ustas bo vedno ustas

  • MihaPu 11:07 04.maj 2018.

    Srčno upam, da je naslov le marketinški trik in da so Hrvati dejansko izgubili dosti Slovencev. Če je pa to res, pa prosim boga, naj podari revežom pri nas več denarja in naj si ogledajo druge lepše kraje, kjer bodo ...prikaži več dočakani kot pravi gostje-turisti in kjer se ti v zaledju domačini ne bodo posmehovali. Najbolje je tam, kjer se počutiš kot eden izmed njih. Jaz ne morem biti isti kot ustaš in grem raje v Grčijo, ki je bolj odprta in prijazna, lepša in ima več ponudbe ter lepše morje. Dam malo več.

  • rallypoint 09:55 03.maj 2018.

    Hrvaska ima eno najlepsih morij na svetu, precej je se neobljudenega in divje narave, kar je drugod skoraj nemogoce najti. SLO morje ne zadostuje niti za tretjino slovenskih turistov, cene so pa postavljene primerno skandinavcem. Mi nocemo SLO turistov na ...prikaži več nasem morju, tam zapravljajo bogati. Jaz ne hodim na hrvasko morje, ko grem na hrvasko obalo, ampak nekam, kamor vecina zahojencev, ki tu komentirajo ne hodi in lahko v miru uzivam z normalnimi odprtimi in vedrimi ljudmi. Nestrpnost, ... CCC

  • krtina 07:09 03.maj 2018.

    Mali Miha, modrivall, jozicamurn... Peljite se na slo obalo, parkirajte se sprehodite, si oglejte morje, namočite noge, popijte kavo ali pivo, kaj pojejte... Povejte mi kako so vas sprejeli naši domoljubni kelnarji... Potem pa to storite na Hrvaškem. Plaže urejene, ...prikaži več od lani so naredili kilometre in kilometre novih kapacitet, dostopi do morja, wc-ji čisti prosto dostopni, lahko se preoblečeš kjerkoli na plaži. Trgovine odprte odlično založene. Uslužbenci prijazni in gostoljubni. se nadaljuje...

    • rallypoint 10:02 03.maj 2018.

      SLOvenija je zepni turizem, gojisce za bogate turiste. Niti nima dovolj kapacitet, da bi se vsi slovenci lahko okopali v morju :)

    • jozicamurn 10:47 04.maj 2018.

      Zadnjič ko sem bila, je bil Nemec več vreden kod turist, pustil je 10x večjo nesnago na mizi in zapravil 10x manj kot pa mi kot druščina, pa vseeno nisem videla prevod menuja v slovenski jezik, ampak ga ima recimo ...prikaži več nek kmet Nemec. Toliko vas cenijo Hrvati, največ zapravljamo Slovenci tam pa še vedno nas ne marajo in ne dajo menu v SLO jezik. Recimo, razgledani rallypoint ali si opazil to? Ali pa recimo, da so nam "j..li mater slovensko!", ko smo pač samo iskali parking so drveli mimo s srednjim.

    • rallypoint 15:10 04.maj 2018.

      opazil. Hrvati nimajo menijev v SLO jeziku. kot ga nimajo v NOBENI sosednji državi, je tako? Nemške pa imajo povsod.

    • jozicamurn 17:41 11.maj 2018.

      Blatijo nas politično, naš denar jim smrdi, od nekega švabota zgoraj jim diši, pač bodi tam. Jaz grem tja, kjer ne čutim nestrpnosti in pa arogantnega podsmehovanja, kot ga hrčki premorejo. Ne veš kaj si mislijo o tebi in so ...prikaži več dvolični, poleg tega so še lažnivci in tatovi in skupaj z njimi ne moreš niti žurati, ker so preveč puritansko-vatikansko zadrt narod in novonastala država, nastala na podlagi fašizma in genocida v Jasenovcu ter sodelovanja s Hitlerjem. EU fašisti jih še podpirajo.

  • franci59 17:27 02.maj 2018.

    lp

  • Avatar ecipeci
    ecipeci 03:04 04.maj 2018.

    Me bas boli kaj si kdo misli, jaz veselo dopustujem na Hrvaskem morju z druzino ze desetletja, nobenih slabih izkusenj, cene dostopne, domacini prijazni ... tak da vsi, ki tu lajate in pljuvate po hrvaskem morju in Hrvatih, ste ziher ...prikaži več ze namakali svoje usrane riti prav tam in tudi se boste ... tule se pac delate, da ste neki ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.