Avto
4509 ogledov

Na tak način je skoraj nemogoče prodati avtomobil

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bozo666 08:51 04.februar 2021.

    No tudi prodajalci se ne trudijo preveč. Na točno določen avto, individualno konfigururan mi dva sploh nista odgovorila. Eden mi je poslal cenik, ki je objavljen na spletni strani, četrti pa mi po prvem odgovoru ne odgovarja na dodatna vprašanja. Navadne lenobe so.

    • AnzeSmolej 09:06 04.februar 2021.

      Tako je! Zgleda tale kriza še ni dobro prišla do njih. Ko jim bo voda v grlo tekla ti bodo avto na dom pripeljali na testno vožnjo in še večerjo zdraven!

    • krucefiks 09:43 04.februar 2021.

      bozo ,to je bolj stara šola trgovci ki bi ti rad,včasih je bilo delo z strankami kot so firbci enako tretirani kot ta ki bo kupil .Danes se vsi obnašajo po šablonah prodajalne ki jo določijo ta glavni,osebnost prodajalca je ...prikaži več zanemarjena in nič vredna in zato je tako kot je.Itak ničesar ne smeš narediti drugače kot ti rećejo.Jaz sem bil 30 let trgovc in ne stopim na mesto prodajalca več niti pod razno,zgolj zaradi načina dela.Samo pranje možganov je

  • AnzeSmolej 09:00 04.februar 2021.

    Tudi sam sem poslal 5 popraševanj za avto. Dobil sem 1 dogovor, ki je bil samo kopiran od prejšnjega interesenta. Pa bi avto dejansko kupil. Pa mi ga nočejo prodati.

    • AnzeSmolej 09:01 04.februar 2021.

      Eden me je pa klical in obljubljal da bo poslal ponudbo za financiranje pa tudi ni bilo nič od tega... Ne me narobe razumeti, a verjetno ti (80% južnega porekla) ne znajo uporabljati računalnikov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.