Zdravje
20086 ogledov

Slovenci obrnili ploščo, bo cepiva dovolj?

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • krucefiks 20:46 23.januar 2021.

    malo sutra

  • Avatar tupatam
    tupatam 21:30 23.januar 2021.

    Kje dobivate te številke,aha enako,kot pri okuženih s covidom!

  • repat 22:42 23.januar 2021.

    Pa komu vi to nakladate. Mediana pa itak kliče na stacionarne telefone. Kdo se nanje oglaša, pa itak vemo.

  • krucefiks 23:08 23.januar 2021.

    ne se testirat in cepit,saj niste živali za zakol madona

    • srecko4 02:45 24.januar 2021.

      Tebe je treba zapret na psihiatrijo in kluč več stran saj si popolnoma zblaznel.

    • krucefiks 07:52 24.januar 2021.

      srecko4,raje na psihiatrijo kot pa cepit se ,a si tok zabit al pa slep al kaj,cenzura v polnem teku ti pa pridno kimaš in se strinjaš,sicer je to tvoja stvar ampak pusti ostale na miru,ne pametuj

    • mph 10:30 24.januar 2021.

      Res ne morem verjet kaj se dogaja v možganih nekaterih.

  • rd2dmk2 10:36 24.januar 2021.

    no ja, če ne gre s palico, gre pa s klobaso. nihče ni hotel aplikacije, potem ko je bila obvezna za prehod v drugo občino pa vsi takoj jo naložit. sedaj je pa treba samo eno nardit, kdor hoče v ...prikaži več oštarijo ali v šoping mora bit cepljen. me zanima kolk se jih bo še oglašalo da je kaj narobe, pa četudi bi se morali cepit pred vsakih obiskom oštarije ali šoping centra.

    • Avatar jate
      jate 11:26 24.januar 2021.

      če cvikaš,se cepi in boš živel 150 let

    • rd2dmk2 10:38 25.januar 2021.

      tovariš Jate, kdo bo živel 150 let. 12 letnik, ki se bo cepil ali jest ki skoraj sem polovico tega obdobja že preživel ? pa men verjemi, da bodo najdel cepivo za vse nas, da nas bodo obvarovali "vsega hudega" ...prikaži večga" ko bomo želeli uživati pridobljene penzije. pa ne pozabit tovariš Jate, obstajao trije stebri penzije, je še več razlogov za cepljenje.

    • Avatar jate
      jate 11:59 25.januar 2021.

      sem tovarišica ne tovariš..in tudi jaz ima pol tega obdobja za sabo pa se ne sekiram ker itak stalno krojijo usodo politiki kot se jim zahoce

    • rd2dmk2 20:30 25.januar 2021.

      se opravičujem tovarišica Jate glede naziva. no če se ne sekiraš preveč, pa vsaj poiskusi ugotoviti, kaj sem sploh želel povedati v svojem prvem komentarju. ker tvoj odgovor je zgrešil ne samo naše osončje ampak je verjetno našel mesto nekje ob robu vesolja

  • srecko4 02:43 24.januar 2021.

    Narod prihaja k pameti razen tistih 25% vernikov sekte SDS ,ki so tako ali tako maloumni,in ninobene škode ,če pocrkajo od kovida.

  • Avatar MS
    MS 09:59 24.januar 2021.

    V vednost Covid-kretenom! 1) Zgolj v dveh mesecih so zatrli epidemijo enega od najbolj kužnih virusov z grozljivim potekom bolezni in visoko smrtnostjo! Kje? Kdaj? ==> Leta 1972 v bivši (tako zaničevani) domovini! Kako? S strogo karanteno okuženih področij (kosovo) ...prikaži večovo) so uspeli omejiti okužbe na zgolj 175 ljudi! S obveznim masovnim cepljenjem so virus izkoreninili! Cepljeno je bilo 18 mio ljudi od skupno 20 mio prebivalcev! Zaradi hitrega in učinkovitega ukrepanja je umrlo le 35 ljudi!

    • Avatar MS
      MS 10:01 24.januar 2021.

      2) Šlo je za Črne koze (Variola vera) ki je ekstremno nalezljiva bolezen, in jo povzroča virus variole. Za zdravljenje ni poznanega specifičnega zdravila, učinkovito je le cepljenje. Bolezen se kaže v obliki gnojnih mehurčkov po telesu, zlasti po glavi ...prikaži večavi in udih. Spremlja jo vročina. smrtnost 30–35-odstotna

    • Avatar jate
      jate 11:24 24.januar 2021.

      pa cepi se ce se bojis

  • srecko4 03:00 24.januar 2021.

    Ko boste pripadniki proticepljenja zbolei za kovidom se potem tudi zdravite sami ne v javnem zdravstvu Jaz sam sam sem prebolel kovid in vem kaj to pomeni s kakšnimi problemi se še ubadam mesec dni po ozdravitvi,in zato ne zavajajte ...prikaži veče da je cepljenje neučinkovito,in nepotrebno.

    • Avatar jate
      jate 10:07 24.januar 2021.

      dok placujemo davke in zdravstvena zavarovanja se bomo zdravili v javnem zdravstvu,ker del davkoplacevalskega denarja gre tudi v zdravstvo in itak so medicinci prisegli hipokartovo prisego ,da bodo pomagali po svojih moceh ne glede na to kako se odlocamo o ...prikaži več svojem zdravju....ti se cepi in bos zasciten druge pa pusti pri miru..

    • mph 10:29 24.januar 2021.

      Morda je antivaxxerjev po novem samo 25%, ampak človek ima občutek, da jih je 99% prisotnih na forumih, še posebaj tukaj. Morda zanimivo komu za naredit doktorat iz človeške norosti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.