Slovenija /slovenija/crna-kronika
5650 ogledov

Slovenci preprodajali izredno čist kokain

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 15:04 19.april 2019.

    Obstaja pa še razlaga o konkurenci ......

  • Janez_53 14:27 19.april 2019.

    Me prav zanima, koliko "napak v preiskavah in sodnih postopkih" se bo zgodilo, da bodo po nekajkratnem sojenju gospodje odkorakali na prostost in od države iztožili odškodnino!

  • Avatar Leon
    Leon 14:29 19.april 2019.

    Toliko policajev zapravlja denar za nekaj kar sodniki zavržejo kot napake v postopku ! Nekaj je gnilega v sistemu Zlovenskem !

  • borut08 19:16 19.april 2019.

    Policija sofeluje z kriminalci samo,da so naklonjeni lopovskim elitam in podpirajo mafijsko drzavo.Ko sem lopova prisesanga na drzavne jasli sicer sina vplivneza iz F21 grdo pogledu me je prisla terorizirat policija in prejel sem placilni nalog ko pa sem dam ...prikaži več zelel podati ovadbo jo pa niso hoteli sprejeti so mi pa posiljali narkomane in preprodajalce drog,da bi me ustrahovali in preosmerili pozornost.

  • brane88 15:44 19.april 2019.

    edina pozitivna akcija slo policije! me pa zanima, koliko kg obremenilega materiala so našli pri pranju iranskega denarja na banki slovenije!

    • Janez_53 17:09 19.april 2019.

      Nič ne koristijo kilogrami obremenilnega materiala, če s pomočjo luknjaste zakonodaje, sposobnih odvetnikov in nesposobnih ali skorumpiranih tožilcev in sodnikov zadeve padajo na sodiščih kot domine!

    • brane88 17:52 19.april 2019.

      matr si brihten! prijava sosedov bo rešla sistemski problem korupcije? kqwa pa delajo organi pregona, čakajo, da se tebi podobni javijo z ovadbo soseda? žalostno, da smo padli na nivo levega razbojnika, ki mu lastna mati veče ne zaupa!

  • Polhar 17:03 19.april 2019.

    Nekaj mojih sosedov že skoraj 20 let preprodaja drogo, to ve lokalna policija, pa še kdo, ampak zgodi pa se jim nič. Zelo zanimivo. Koga pa potem lovijo? Tiste, ki jim skačejo v zelje?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.