Avto
383 ogledov

Slovenci še vedno nismo zreli za takšna kolesa

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • STF 14:13 27.marec 2014.

    sami hipsterji

  • Marko Slovenia 14:17 27.marec 2014.

    prebral sem članek, pa še zdaj en vem niti, kako se to kolo ustavi, ko mu pot prekriža avto (nima bramz) niti kaj je to gibanje?!? Vse čestitke za izum strehce

  • speris 15:09 27.marec 2014.

    A ti se nisi vozu kolesa?

  • speris 15:10 27.marec 2014.

    A mi da kdo kaksn link z tutorialom kjer se lahk naucis tok nakladat o eni stvari? /resno

  • Žurnalček 18:17 27.marec 2014.

    Da in serviserji na veliko uvažajo z Kitajske , prodajajo 100% dražje in potem se najde pa še takle kamlc , ki govori o nekvaliteti Rog-a in njegovih koles. Edini v Sloveniji , ki Kitajsko robo smatra kvalitetnejšom. Za crkent.

  • -Petra- 11:27 25.april 2014.

    No, po veliko jeze in nekaj časa sem po tem groznem odgovoru spodaj, na moje sporočilo le prejela korekten odgovor in opravičilo ter predlog za rešitev problema, tako da očitno je v ekipi vsaj nekdo, ki mu je jasno kaj ...prikaži več je prav in kaj ne, in kako se dela s strankami.

  • -Petra- 23:19 24.april 2014.

    Nezreli so tukaj definitivno v delavnici Muslauf / Musverk, kjer sem danes naletela na zelo neprijetno situacijo.Pred tremi tedni sem se dogovorila za nakup kolesa, za katerega sem odštela 60EUR. Ko sem zapustila delavnico s kolesom, ki sem ...prikaži več ga kupila od njih za prej omenjen denar, je kolo po 50h metrih od prevzema dobesedno razpadlo - hvala bogu se mi ni nič zgodilo... V trenutku ko sem prispela do doma sem jih obvestila o nastali situaciji preko facebook sporočila in dobila zelo neprofesionalen odgovor. (sledi moje sporočilo in nato odgovor):-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Petra: “Živjo!Dobrih 40min nazaj sem pri vas dvignila roza kolo, za katerega sem vam odštela 60eur. Rada bi vas samo obvestila da je bilo vozno samo dobrih 50m - po 50m mi je zaškrtalo in sem skoraj odletela na Celovško - sem mislila da mi je dol padla ketna, izkazalo se je da je stran pad

  • -Petra- 23:20 24.april 2014.

    izkazalo se je da je stran padlo celo zadnje kolo (oz se snelo).Toliko v vednost, da bodite naslednjič bolj pozorni, kaj dajete iz rok, za 60EUR sem pričakovala, da bo kolo dobro sestavljeno skupaj ter vozno vsaj eno sezono ...prikaži več brez servisiranja, na koncu sem si mogla po dobrih 5h minutah, ko je bil v moji lasti mazat roke in brez orodja sredi ceste “šravfat“ gor zadnje kolo.Res si želim, da bi lahko rekla da sem zadovljna stranka, vendar po dogodivščinah v zadnji uri tega ne morem trditi.Lep pozrav,Petra“-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Odgovor Musverk/Muslavf-a: “Fantje? Se opravichujem vendar zaradi moje odsotnosti ne morem komentirati kaj je bilo in kaj ni bilo vendar je v primeru, da se vam to zgodi v radiju 50 metrov kot ste zadevo opisala najbolje da se obrnete in vrnete nazaj ali pa greste iskati nekoga v delanico, ki vam bo pomagal. Garancije, da se boste nemot

  • -Petra- 23:21 24.april 2014.

    Garancije, da se boste nemoteno vozili s kolesom za 60 evrov pa nikakor ne morete prichakovati. Nebi hotel zveneti nesramen vendar gre za rabljeno kolo kjer morate uposhtevati, da lahko pride do manjshih napak, ki jih je potrebno schasoma nastaviti. ...prikaži več Kot sem zhe rekel v takih primerih je dobro takoj pokazati in izpostaviti napako. Hvala in se opravichujem za nevshechnosti…“------------------------------------------------------------------------------------------------------Torej muslavfovci oz musverkovci vam za kar veliko denarja NE GARANTIRAJO da se boste s kolesom, ki ga oni servisirajo oz prodajajo lahko tudi varno (oz sploh) peljali okrog, poleg tega je njihov odnos do strank popolnoma neprimeren, hrakti pa vidim da se ne potrudijo niti, da bi s svojimi strankami normalno komunicirali, oz niso pripravljeni prevzeti odgovornosti za slabo opravljeno delo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.