Avto
96 ogledov

Slovenci v avte damo več kot v hrano

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Vojko Renko 20:47 21.julij 2014.

    Kupil sem star avto 2001 za 450 €, brat ga je kupil novega za 21000 €, meni dela brezhibno, on ima od vsega začetka probleme in je zapravil 1100 € za razna popravila, kje je logikaSvojega natovorim, kot kamion, ...prikaži več on samo osebno prtljago, KLINC PA N0V AVT0

  • mijaliza 11:59 21.julij 2014.

    Pa poglejmo realno, če hočeš imet službo, delodajalec zahteva najmanj izpit b kategorije in lastno vozilo. Če se hočeš v službo pripeljat po Slovenskih cestah ( pa naj bo to AC ali pa navadna cesta) se sprijazniš da boš slej ...prikaži več ko prej menjal kakšno premo, podvozje je po 5 letih ( če delaš veliko kilometrov) že skoraj za stran, tukaj je še nizka slovenska plača, s katero si niti v 20 letih ne moreš kupiti novi novi avto, ne pa kakšen rabljen jajc, v katerega je potrebno še velik vložit da postane spodoben avto...pa smo kar takoj tam

  • spenjac 12:16 21.julij 2014.

    članek je nelogičen. Bojda največ damo v avte, hkrati pa imamo zelo star vozni park. Če imamo star vozni park, v kaj (kateri del avta) vlagamo? Zdi se mi, da se poosamosvojitvena evforija zelo zmanjšuje, mladim niti ni več dosti ...prikaži več do avta, bolj so jim pomembni telefoni in tablice.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.