Svet
2466 ogledov

Desničarska občinska odbornica noče odpreti oddelka za slovenske otroke

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 18:51 28.januar 2023.

    Mogoce je pa cas za ultimat. Ce se boste zaje.... vzamemo vse pravice ital. Manjsini. Itak teh 3000 ni vec italijanov razen po priimku

    • robi2107 19:17 28.januar 2023.

      Točno tako. Quit pro quo. Naj potem pizdijo v EU inštitucijah. Ko bodo z enim prstom kazali na nas, bodo s tremi kazali nase. EU bi jih morala poslati v kurac in jim povedati, da naj nehajo afne guncat. Ker ...prikaži več tega seveda ne bo naredila, je čas, da začnemo minirat EU politiko tam, kjer jo lahko. Tako, kot to počne Orban in Boleki. Konec koncev je EU zajebala nas povsod, kjer nas je lahko. Nas je podprla, ko so ustaši zganjali svoj afengunc? Je qurac.

  • Friderik1950 18:59 28.januar 2023.

    Spomniti je, da so Italijani vse vojne izgubili( po prebitju Soške fronte, so naši fantje z handgranatami lovili ribe v Gardskem jezeru, tudi moj dedi Avgust K.), zaradi izredne diplomacije, pa v pogajanjih vedno pridobili. Tu smo mi v primerjavi ...prikaži več z njimi prqvi amaterji.

    • robi2107 22:30 28.januar 2023.

      Ja, na bojišču so vse vojne izgubili, pa vseeno so iz njih izšli kot zmagovalci.

  • Avatar Leon
    Leon 18:14 28.januar 2023.

    To bo Borat uredil !

    • Boschtjan Zupanchich 23:45 28.januar 2023.

      Kako, če pa z 3K evri nezmore niti preživeti, jaz pa moram preživeti z 650 e !!!???!!! Naj on rajši najprej sebe uredi, potem šele pa naj ureja še ostale ,

  • SlavkoKrizman 17:24 28.januar 2023.

    Vitaliji ne obstaja multi-kulti. Pravilno. Njihova država, njihova pravila...samo pri nas lahko vsak, ki ima 5 minut časa, zahteva 10000 pravic brez nobene dolžnosti.

    • jakec1575 18:13 28.januar 2023.

      200tisoc kitajcev v s italiji.

    • robi2107 18:34 28.januar 2023.

      Slavko, Slovenci so v IT avtohtona manjšina s statusom. Kot taki imajo pravico do zaščite. Kot jo imajo Italijani pri nas. Česa tukaj ne razumeš?

    • robi2107 18:39 28.januar 2023.

      P.S. Analogno tvoji logiki: NAŠA država, NAŠA pravila. Jebeš iItalijane, dejmo jih zmetat v tisto malo morja, ki ga nismo šenkali ustašem. Ker na Slovenskem smo MI gospodar.

    • SlavkoKrizman 18:46 28.januar 2023.

      kje sem napisal, da je treba kogarkoli zmetat nekam? in drugo...italijani imajo pri nas VSE pravice,slovenci v italiji jih dobivajo pa po tazadnji...sploh sedaj(desna vlada) ...s statusom si pa lahko edino rit obrišeš, če je papir dovolj mehek...in vse hrvate ...prikaži več si označil za ustaše...bravo...res bravo...

    • robi2107 18:58 28.januar 2023.

      Preberi za sabo: Vitaliji ne obstaja multi-kulti. Pravilno. Njihova država, njihova pravila... PRAVILNO???? Tvoje zapisa se lahko tolmači edinole tako, da odnos IT države do slovenske manjšine zagovarjaš. Jaz samo izvajam tvojo logiko. Saj tako je treba z manjšino, ne? ...prikaži več In ja, briga me za ustaše. Vsi so ustaši. Za dom so spremni. Tudi uradno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.