Popotnik
75467 ogledov

Velike spremembe: odlične novice za vse, ki načrtujete dopust

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • breacker 14:16 19.junij 2021.

    Imam vpliv, moč in lastništvo v farmacevtskih podjetjih. Natisnem velike količine denarja, brez kritja. Nekaj ga razdelim, ostalo posodim državam in posredno tudi državljanom. Potem ustvarim Covid, vas prestrašim, cepim in kontroliram, da pri meni zapravite denar. Prijatelji, od gospodarskih ...prikaži več težav, osebnostnih stisk in drugih bolezni, bo veliko več žrtev, kot od Corone. Pa tudi "vojnih" dobičkarjev...

  • Janez_53 12:24 19.junij 2021.

    Vladajoča klika je napravila kar svoj "semafor", ki ni bil niti približno podoben evropskemu. Očitno so hoteli kompenzirati bedaste ukrepe v zvezi s korono.

  • Brenda_Elkins 11:14 20.junij 2021.

    Zaslužujem od 130 do 180 dolarjev na uro, tej službi sem se pridružil pred tremi meseci in v prvem mesecu sem prejel 27853 dolarjev od te službe in veste, sledite tej spletni strani ......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑭𝒂𝒔𝒕𝑪𝒂𝒔𝒉7.𝐜𝐨𝐦

  • JZekspert 13:51 19.junij 2021.

    Kje je zdaj tista podlasica MS, a zdaj je pa tiho? Najbrž je tudi to vedel, da se sploh ne bo treba ne cepit ne testirat, kar smo napovedali DRUGI, TISTI, ki KAJ RAZUMEMO, trol betonski... Lepo ga pozdravlja starejši ...prikaži več gospod v naslonjaču, muahahaha: https://vernoncoleman.org/videos/why-and-how-doctors-have-betrayed-patients

  • breacker 22:24 19.junij 2021.

    https://www.avtokampi.si/novice/slovenija-spreminja-ukrepe-hrvaska-obala-oranzna

  • milan243 15:22 19.junij 2021.

    Torej kakor razumem in se je vedelo prej..... 1.7.2021 omejitev za potovanja samo debelina denarnice!!!!!!

  • krucefiks 09:38 19.junij 2021.

    Bomo letos kar doma,nič cepljenja nič potovanja,doma je najlepše ,da me spustijo čez mejo za nazaj pa več ne ,kere bolane majo,tako bodo folk sprovicirali da se bo cepil

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.