Slovenija /slovenija/crna-kronika
115 ogledov

Slovencu, ki se je boril za Islamsko državo, zasegli kup orožja

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirko 20:51 24.september 2014.

    Ne verjamem, da je vse skupaj bilo tako resno zamišljeno kot se govori. Fantje so hoteli samo malo akcije, pol bi se pa lepo ustalili in na vse skupaj pozabili na te neumnosti in si ustvarili družino ter pošteno delali ...prikaži več za kruh. Seveda so pa mediji to sedaj napihnili do skrajnosti in organi pregona morajo sedaj žrtveno jagnje kaznovat. V Sloveniji smo še daleč od fundamentalizma, verjetno ga je v ZDA dosti več.

  • markus 22:08 24.september 2014.

    Akcije??? A si ti normalen? Če hočejo akcijo, lahko gredo jarkov kopat. Ne bodo mislili na neumnosti.

  • maresem 22:18 24.september 2014.

    Tupi glupi.... skrajni čas, da ti pade opeka na glavo, da se zbudiš.

  • maresem 22:19 24.september 2014.

    Spustili so ju.... itak po slovnsko. najprej jih morata še par pospravit, potem pa bo kdo kaj ukrepal. Če sta sodelovala v IS, je kazen dosmrtna ječa!

  • depresija 22:31 24.september 2014.

    Zakaj sta se sploh vrnila.. A sta se usrala zdej, ko so jih začel mal bolj resno bombat? Tam bi ostala pa 93x na dan molila in čakala na svojih 72 devi...čnikov!

  • Avatar čavez
    čavez 07:50 25.september 2014.

    To so za mene teroristi in nikoli me nihče ne bo prepričal da nekega dne ne bodo po ukazu islamistov pobijali doma.

  • Tadej Kolar 20:57 24.september 2014.

    Prav imaš, Mirko, jaz imam doma tank, ampak ni tako resno mišljeno, razen če bi kakšen sosed preveč težil..... ampak res ni resno mišljeno, avtomatsko puško in raketomet pa itak moji otroci že v šolo s sabo jemljejo... Bi verjetno ...prikaži več mal drugače govoril, če bi bil doma blizu takega norca... Aja pa še tole - malo težko je pozabit, ko enkrat režeš vratove nedolžnim ljudem, tudi otrokom.... idiot...

  • Žurnalček 10:20 14.oktober 2014.

    Zakaj se pa nista šla borit na in za legalno oblast v Siriji inIraku . Ne glede na razlog njihovega odhoda v borbo na strani nelegalistov , sta postala PSA VOJNE in kazen ki sledi , ne more biti manjša ...prikaži veča od 12 let , vsaj to je pravna praksa sodišča v GB , in je to potem tudi praksa EU . Ker je za to zagrožena kazen več kot 5 let , bi morala tale dva idiota biti že v arestu ,še boljše pa da ju pošljemo u Gvantanamo, pa se naj CIA z njima hebe!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.